Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gribu tikai pajautāt, kādēļ klienti ir jāmāna?”

Kādēļ “Lindex” māna klientus?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Šī veikalā “Lindex” nebija ne akcija, ne atlaide, vienkārši jauna cena uzlikta pa virsu.”

4 komentāri

4 komentāri

 • Atbilde

  Atbilde

  Labdien, sakarā ar valūtas kursa svārstībām atsevišķām precēm ir mainīta cena ar š.g. janvāri. Šī iemesla dēļ jaunā cena norādīta ar uzlīmi nevis uz preces birkas. Preces birkas mainītas tiek pakāpeniski ar jaunu preču pievedumu veikaliem, tikmēr tiek izmanotas uzlīmes.
 • Bijusī pārdevēja

  Bijusī pārdevēja

  Jo uz birkām ir uzdrukāta nepareiza cena, atnāk prece uz veikalu, Tu ieraugi, ka ir norādīta kļūdaina cena un Tev viņa ir jāpārceno. Nav nekāds sakars ar mānīšanu, bet cena vienkārši ir nepareiz uzdrukāta. Nu tad gan problēma.
  • Patērētajs

   Patērētajs

   Patērētāja tiesības ir izvēlēties sev izdevīgako cenu kas norādīta uz preces marķējuma.
 • Es

  Es

  pzd tak nepērc, varbūt cena drukāta citai valstij kur cita PVN likme... labāk par šo naudu nopērc kādu grāmatu kas veicina smadzeņu darbību

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!