Sūdzību dēlis: Kādam ar matemātiku švaki, vai kā? Dzirdēju, ka OCTA cenas celsies, bet ne tā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri
Kādam ar matemātiku švaki, vai kā? Dzirdēju, ka OCTA cenas celsies, bet ne tā!

“Labdien! Šodien noķēru šoku. Man nepieciešama jauna OCTA polise, tādēļ niru interneta dzīlēs noskaidrot cenu. Izrādījās, ka nu man polise uz 3 mēnešiem maksās 19.50 € iepriekšējo 9.58 € vietā. Otrai mašīnai 28€ gadā bija, tagad ir 80€.

Uzreiz radās aizdomas, kas noticis ar manu Bonus Malus klasi, bet izrādījās viss kārtībā, nemainīga 17. klase.

Jā, biju dzirdējusi, ka OCTA cena celsies, bet runa masu medijos variēja no 5-30%. Nu mīļie, vai kādam ar matemātiku švaki, vai kā to tīri latviski var nosaukt???”

Iesūtīja: Andra

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Armand Kay
  +2 +2 0

  Armand Kay

  Mans brokeris nesen teica, ka cenas celšoties, jo visi apdrošinātāji esot par to vienojušies. Iemesls - zaudējumi, kas radušies tieši no octa apdrošināšanas gadījumiem. Ieteica ņemt uzreiz uz gadu, lai pēc 1/2 gada nebūtu vēl dārgāk.
 • Artūrs Bergmanis
  +2 +2 0

  Artūrs Bergmanis

  100% strādā kādā apdrošināšanas kompānijā. Ar vecajiem autiņiem brauc daudz prātīgāk kā tie zīmuļi ar jaunajiem. Sapērk raķetes un sitās nost. Tikmēr godīgie braucēji caur OCTA apmaksā miljonāram jaunu autiņu sasistā vietā.
 • Sanita Dzalbe
  +3 +2 -1

  Sanita Dzalbe

  Viss ir ļoti vienkārši.iegādāties octa vajag pa taisno no apdrošinātāja nevis caur octa.lv...man piemēram ir ergo.eju nevis ,kā agrāk octa.lv ,bet ergo.lv un cena ir tada pati kā bija...nu vismaz bez ievērojama kāpuma.varbut vien pāris eiro maksimums... vajag mācet pareizi iegādaties tad nebus jāsudzas :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!