Sūdzību dēlis: Kāda velna pēc “Tele2” paceļ abonēšanas maksu par pieslēgumu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

36 komentāri
Kāda velna pēc “Tele2” paceļ abonēšanas maksu par pieslēgumu?
IEVA LŪKA, LETA

“Kāda velna pēc “Tele2″ paceļ abonēšanas maksu par pieslēgumu pāris eiro apmērā? Piemet pie tarifu plāna klāt vēl pāris gigabaitus, bet ne visiem tie ir vajadzīgi!”

“Kādreiz par Zelta tarifa plānu (500 mb) bija jāmaksā 8.49 eiro mēnesī, bet no 1. aprīļa spēkā stāsies izmaiņas – internets būs iekļauts par 1,5 gb, bet abonēšanas maksa būs 10,99 eiro.

Nu nevajag visiem to papildus internetu. Kam vajag, tas lai papildus klāt piepērk pakas un lieto vesels!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Raivis Vancers
  +19 +18 -1

  Raivis Vancers

  Ieva Dumpe vieglāk ir uzreiz iet pie bites un gaidīt, kad klauni no tele2 zvanīs lai piedāvātu ko izdevīgāku... man ejot no bites uz tele2... bite piedāvāja 70% atlaidi savam "bite bezlimits" uz neierobežotu laiku... sanāk 22€ vietā maksāju 6.75€ ;D
 • Aija Puzarele
  +16 +15 -1

  Aija Puzarele

  Nav iespējas izvēlēties. Man ir tarifs nr 3, jo telefonu izmantoju tikai zvaniem un sms, bet man tik un tā paaugstināja maksu papildus interneta dēļ , neskatoties uz to, ka internetu telefonā nelietoju vispār. Labi, man pakalpojuma maksa tika palielināta tikai par 0,70 centiem, bet tomēr. Kāda suņa pēc man jāmaksā par to, ko neizmantoju?? Tas būtu tas pats, kas veikalā, lai nopirktu tualetes papīru, būtu jāpērk arī gaisa atsvaidzinātājs.
 • Līga
  +15 +12 -3

  Līga

  Tad kad pirms vairākiem gadiem biju Tele2 kliente, mani arī neapmierināja tas variants, ka paceļ gigabaitus uz 80gb, vēl kaut ko pacēla un cena arī tika pacelta uz augšu, tāpēc es vienkārši aizgāju pie cita operatora un jau pāris gadus vairs neesmu Tele2.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl