Sūdzību dēlis: Kādā valstī mēs dzīvojam? Kādēļ man, Latvijā dzīvojot, jāsaskaras ar šādu problēmu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Kādā valstī mēs dzīvojam? Kādēļ man, Latvijā dzīvojot, jāsaskaras ar šādu problēmu?

“Labdien! Kādā valstī mēs dzīvojam? Interesējos par pulciņiem, kas pieejami mums tepat Imantā. Bet smagi vīlos, jo tieši tas, kas mums interesē, ir paredzēts krievu bērniem.

Kādēļ man, Latvijā dzīvojot, jāsaskaras ar šādu problēmu?”

Iesūtīja: Maruta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Lana Gūtmane
  +3 +3 0

  Lana Gūtmane

  Ušaka elektorātam viss domāts.Sēdiet tālāk mājās vēlēšanu dienā
 • Gatis Kauliņš
  +2 +2 0

  Gatis Kauliņš

  Šitais būtu jāprasa Kārlim Ulmanim, bet viņa vairs nav.
 • esse
  0 0 0

  esse

  Tur taču nav rakstīts, ka tas ir paredzēts krievu bērniem, bet gan ka nodarbības notiek krievu valodā - par to pašu maksu arī svešvalodas kursi!!! izmanto iespēju!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!