Sūdzību dēlis: Kāda jēga šķirot atkritumus, ja visu izmet vienā mašīnā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāda jēga šķirot atkritumus, ja papīra un plastmasas konteinerus izmet vienā mašīnā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dainis.

Kāda jēga šķirot atkritumus, ja visu izmet vienā mašīnā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
21 komentārs

21 komentārs

 • Jēkabpils

  Jēkabpils

  Pirms pārs gadiem šito cūcību redzēju un nekad vairs mana ģimene nešķirojam!!!
 • Benga Madara

  Benga Madara

  Pašos konteineros arī met papīru kopā ar plastmasu un, ja nemaldos, metāls - skārdenes. Un tad ir atsevišķi stiklam un visiem pārējiem atkritumiem. Trīs dažādi konteineri.. 🤦‍♀️
 • Jautrite Krumina

  Jautrite Krumina

  Tieši par to pašu vienmēr gribēju prasīt arī es redzēju kā visu saber vienā mašīna, tad kāpēc jāšķiro. Vācijā tur pavisam citā dienā ved plastmasu, citā papīrus un kopējos citā, tad saprotu šķirošanu bet te šķiro un saber visu vienā mašīna
 • AI Arnis

  AI Arnis

  Tomra mašīnas viņus tāpat sašķiro jaunās pat pēc krāsām kā nokalibrē
 • Guntis Ruže

  Guntis Ruže

  Tur jau tā lieta tādēļ nešķiroju, jo esmu pāris reizes redzējis un kāda jega
 • Aigars Leitlands

  Aigars Leitlands

  Tak vnk lai maksātu pa 2 konteineriem vai 3. Vaig gaļu pārējos sūdus mest kur papīrs un stiklu kur kartōns un kur parastie tur baterijas. Visi būs laimīgi 👍😊
 • Kaspars

  Kaspars

  Šie sašķirotie materiāli nonāk uz škirošanas līnijas ,kur tos atkal sadala pa frakcijām!Katra veida šķirotajiem atkritumiem braukt pakal ar atsevišķu auto nav reāli!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!