Sūdzību dēlis: Kāda jēga šķirot atkritumus, ja visu izmet vienā mašīnā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāda jēga šķirot atkritumus, ja papīra un plastmasas konteinerus izmet vienā mašīnā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dainis.

Kāda jēga šķirot atkritumus, ja visu izmet vienā mašīnā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
21 komentārs

21 komentārs

 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Tos atkritumus tak galapunktā vēlreiz pāršķiro.

  Un, ja cilvēki, pirms mest ārā atkritumus, tos jau ir sašķiroši, tas beigās ļoti atvieglo procesu.
 • Ilze Zunte

  Ilze Zunte

  Kas par tumsonību! Vairākkārt tas ir skaidrots - lai taupītu resursus, reizēm vienā auto iekrauj kopā gan plastmasu, gan kartonu utt., bet pirms pārstrādes sašķiro.
  • Staņislavs Eglītis

   Staņislavs Eglītis

   Kas par tumsonību...! Kāpēc būtu jāšķiro divas reizes...???? Vai nejūti, ka tas ir spļāviens Tev sejā par Tevis padarīto darbu. Tad kāda jēga Tev šķirot, ja kāds visu to atkal samiksē kopā vienā kastē...!?
 • Memme

  Memme

  Netaisos neko šķirot. Manā 6 m2virtuvē nav vietas pat 1 konteineram, kur nu vēl vairāk!? Stikla burkas un pudeles gan atlieku malā un, ejot uz tirgu, iemetu pa ceļam esošajā konteinerā, kas domāts stikla savākšanai!!! Papīrs, kartons tiek "izlaists" caur krāsni! Ko vēl vajag? Nez vai tie likumu pieņēmēji paši arī šķiro, jeb to dara viņu mājkalpotājas(zinu, ka daudziem "baltrocīšiem" tādas ir!).
 • Armands Ozoliņš

  Armands Ozoliņš

  Tas nodevējs jau nezin kādas funkcijas pilda tehnika.
 • Santa Butāne

  Santa Butāne

  Elementāri. Divu, trīs veidu atkritumus ir daudz lētāk saškirot, nekā dzīt trīs dažādus atkritumu savākšanas auto. Ja šie dažādie konteineri būtu pie katra nama vai uz katras ielas - cita runa. Bet kamēr tie ir tikai vietumis, vispiemērotākais ir šāds risinājums.
 • Vita Daugule

  Vita Daugule

  Kāda jēga šķirot? Piebrauc viena mašīna un savāc visus konteinerus... 🙉
 • Ralda Putnina

  Ralda Putnina

  Tas notiek tāpēc, ka nekauņas šajos konteineros samet nešķirojamos atkritumus, piemēram, kartupeļu mizas, kaķu pakaišus utt., utt. Vairākas reizes esmu aizrādījusi kaimiņiem. Un tur vairs nav tikai plastmasa, papīrs un skārdenes..
 • Aldis Reinbergs

  Aldis Reinbergs

  Ir auto kur var lidz pat 4 dazadam vienibam iekramet nesajaucot saskirotos atkritumus. Bet latvija tadu nav ir tikai nkjati veci visparastakie atkritumvedeji vienu dienu ,,skirotos,, ved, nakamaja parastos tapat aizved uz getlinjiem un izgaz viena kaudze.
 • Rūdolfs Petrovskis

  Rūdolfs Petrovskis

  Maira Maima Mikus Rūznieks Tie noteikti ir tie jaunie apsaimniekotāji, kuri arī prasa vairāk naudu!
  • Mikus Rūznieks
  • Mikus Rūznieks

   Mikus Rūznieks

   Rūdolfs Petrovskis Santa Dūrīte es pie tavas majas arī vienreiz redzēju un tu man neticēji...
  • Elita Kalniņa
 • Endijs Maļinovskis

  Endijs Maļinovskis

  Dobele, tieši, tas pats notiek, iedzīvotāji kā lēticigie šķiro, met atkritumus sasķirotos katru savā konteineri, atbrauc musara mašīna un sagruž visu vienā auto. Tas ir ✌️ nu nahujam to vajag? 😁 Baigā šķirošana 😂🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!