Sūdzību dēlis: Kāda jēga šķirot atkritumus, ja tie tiek sabērti kopā vienā mašīnā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāda jēga šķirot atkritumus, ja tie tiek sabērti kopā vienā mašīnā?”

Kāda jēga šķirot atkritumus, ja tie tiek sabērti kopā vienā mašīnā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jūtos vīlies,” raksta Bez Tabu skatītājs Arvīds.

13 komentāri

13 komentāri

 • Jānis

  Jānis

  Aj, nu gan baigais jaunums...
  Visi atkritumu tiek šķiroti vēlreiz, tāpēc, ka ir ļoti liels nepareizi sašķirotu atkritumu daudzums (pie kā paši esam vainīgi) - visādas kefīra un jogurta pudeles nemaz nerunājot par stikla burkām pie papīra utt. Tāpēc arī tiek vesti kopā. Nevajag te fantazēt sazvērestības teorijas un zinātnisko fantastiku.
 • SIA

  SIA "Eco Baltia vide"

  Labdien! Paldies par vērību un interesi :) Saprotam, ka situācijas mēdz būt mulsinošas, jo konteineru krāsas ir tādas pašas un arī sadzīves un šķiroto atkritumu savākšanas automašīnas būtiski neatšķiras, taču arī šajā gadījumā šķiroto atkritumu savākšanas automašīnā tiek izbērts sašķirotais iepakojums. Ņemot vērā, ka šķiroto konteineru saturs tiek pēc tam vēl pāršķirots, lai taupītu resursus vienā automašīnā savācam gan plastmasas, gan kartona iepakojumu.
 • Artūrs Zakss

  Artūrs Zakss

  Nevis vajag šķirot, bet vajag samazināt atkritumus, jo patiesībā aiz tā visa ir baigais bizness, visus atkritumus tā pat nešķiro kaut kādu noteiktu kvantumu "izsolē" nopērk un pārstrādā kāda kompānija, bet tā pat nepietiekami un ļoti liels daudzums atkritumu ir samesti visi vienā kaudzē. Tādā ziņā tie "Zero waste" ir ļoti laba kustība (ideoloģija).
 • Aldis Berns

  Aldis Berns

  Neesmu redzējis nevienu konteineru, kas būtu normāli sašķirots. Mēs jau nez cik gadus mācamies to darīt. Un tie "prātīgie", kas atkritumus nešķiro, lai pamēğina vienu gadu savus atkritumus neizvest un uzglabāt tos savā īpašumā, tad varbūt viņiem radīsies priekšstats, kādu piesārņojumu viņi rada.
 • Rinalds Rozenbergs
 • Aivars Gedroics

  Aivars Gedroics

  Prātīgi cilvēki tos nekad nav šķirojuši un nešķiros !!!
 • Sanda Launerte

  Sanda Launerte

  Atkritumu savācēji jau vairākas reizes ir sniegushi skaidrojumu, ka tos atkritumus pēc tam visus skiro darbinieki vēlreiz.
  • Rebeka Mucenieks

   Rebeka Mucenieks

   Tas ir tik nejēdzīgi.
   Es nesaprotu loģiku. Minēšu tikai piemēru, bet dzîvoju Zviedrijā un atkritumu savācēji uzkabina pie mašīnas 3-4 konteinerus ar atkritumiem un viss iekrīt tā teikt “savā kabatiņā” pēc šķirojuma veida. 🙄
  • Sanda Launerte

   Sanda Launerte

   Rebeka Mucenieks tas noteikti prasa papildus līdzekljus, lai mashīnas tam pielāgotu.
   +Zviedrijā noteikti skito kārtīgāk.
 • Zane Enazīte

  Zane Enazīte

  Varbūt kāds iedzīvotājs nav bijis rūpīgs šķirotājs un šķiroto atkritumu konteinerā sabēris sadzīves atkritumus?Tad loģiski,ka konteinera saturu izber sadzīves atkritumu savākšanas reizē.Pēc vienas šādas bildes neko nevar saprast!
 • Zane

  Zane

  Kopš pati savām acīm redzēju,ka atkritumi no dažādiem konteineriem tiek sabērti vienā mašīnā,man atkritusi ņemšanās ar piecām kulītēm un šķirošanu mājās.Aizgāju uz pašvaldību-ko tas nozīmē?Izrādās,ka pašvaldība maksā par šķiroto atkritumu izvešanu,jā BŪTU jābrauc mašīnai,kas savāc tikai piem.plastmasu vai papīru.bet...Firma ietaupot uz transportu-gāž visu kopā''mēs-tobiš pašvaldība,nevaram tur neko ietekmēt.Ok,tātad man nav nekādas jēgas iespringt uz šķirošanu-tāpat viss nonāk vienā čupā.
 • Velga Varna

  Velga Varna

  Un lauku pagastos neviens nesūtīs 3 vai 4 mašīnas. Esam priecīgi, ka sestdienās tā vienīgā atbrauc un neļauj jau noslīgt mēslos.🤔

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!