Sūdzību dēlis: Kāda jēga šķirot atkritumus, ja tie tiek sabērti kopā vienā mašīnā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Kāda jēga šķirot atkritumus, ja tie tiek sabērti kopā vienā mašīnā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāda jēga šķirot atkritumus, ja tie tiek sabērti kopā vienā mašīnā?”

“Jūtos vīlies,” raksta Bez Tabu skatītājs Arvīds.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • TAUTIETIS
  +5 +4 -1

  TAUTIETIS

  jēgas nekādas, bet tā ir modes lieta, proti, tautieši, kuriem ir daudz "draugu", kuri vakaros dzer vīnu un tēlo, ka ir vīnziņi, kuri brauc ar X5, bet nav par ko ieliet degvielu u.t.t. - šiem patīk šķirot atkritumus ...........
 • Zane
  +3 +3 0

  Zane

  Kopš pati savām acīm redzēju,ka atkritumi no dažādiem konteineriem tiek sabērti vienā mašīnā,man atkritusi ņemšanās ar piecām kulītēm un šķirošanu mājās.Aizgāju uz pašvaldību-ko tas nozīmē?Izrādās,ka pašvaldība maksā par šķiroto atkritumu izvešanu,jā BŪTU jābrauc mašīnai,kas savāc tikai piem.plastmasu vai papīru.bet...Firma ietaupot uz transportu-gāž visu kopā''mēs-tobiš pašvaldība,nevaram tur neko ietekmēt.Ok,tātad man nav nekādas jēgas iespringt uz šķirošanu-tāpat viss nonāk vienā čupā.
 • Velga Varna
  +2 +2 0

  Velga Varna

  Un lauku pagastos neviens nesūtīs 3 vai 4 mašīnas. Esam priecīgi, ka sestdienās tā vienīgā atbrauc un neļauj jau noslīgt mēslos.🤔

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl