Sūdzību dēlis: Kad baznīcas zvani jau ausīs džinkst

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Kad baznīcas zvani jau ausīs džinkst
Ilustratīvs materiāls: pixabay.com

Sūdzību dēļa pastkastītē iekritusi šāda vēstule: “Labdien! Vēršos pie jums ar neizpratni, ar kuru jau sadzīvoju dažus gadus. Es ar ğimeni dzīvojam Rìgā, Daugavgrīvā. Lieta tāda, ka te jau dažus gadus atpakaļ uzcēla pareizticīgo baznīcu – man nekas pret ticību un baznīcu nav, bet tomēr nespēju saprast, kas ļauj pieņemt likumus, kad var zvanīt baznīcas zvanus un kad nē. Mēs dzīvojam apdzīvotā rajonā, un itin bieži tie zvani zvana darbadienās, svētdienās 8:30. Es neuzskatu, ka tas ir normāli, jo rajonā nedzīvo tikai pareizticīgo tauta. Mani bieži vien tas kaitina, jo zvani brīvdienās nedod izgulēties.”

Es nespēju saprast, kāpēc man uzspiež viņu esamību, jo pati šeit sāku dzīvot agrāk, pirms baznīcas uzcelšana. Ja godīgi, uzskatu, ka tiek pārkāptas manas tiesības!” izmisusi raksta Bez Tabu skatītāja Inga.