Sūdzību dēlis: Kā vispār šādiem produktiem drīkst būt eko apzīmējumi – zaļā karotīte?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Kā vispār šādiem produktiem drīkst būt eko apzīmējumi – zaļā karotīte?
Agnese Gulbe / LETA

“Labdien! Jau kādu laiku ir zināms, ka BPA pārtikas iepakojumos ir kaitīgs veselībai. Apzīmē to ar 7. Joprojām pārtikas ražotāji to plaši izmanto – piemēram, siera izstrādājumiem (Jaunpils siers “Sulguni”, “Talsu deviņspēks” u.c.), tad “Pik Nik” siera nūjiņas pat ar norādi KIDS…

Mani apbēdina arī “Dimdiņkāposti” un par “Ezerkauliņu” bietēm vispār skumji – kādu laiku viņi jau vispār nenorāda iepakojuma marķējumu…, bet nesen, kad vēl iepakojumu marķēja, tas bija 7… utt.

Un kā vispār šādi ievalcētiem produktiem drīkst būt eko apzīmējumi, zaļās karotītes u.tml.?”

Iesūtīja: Ieva

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl