Sūdzību dēlis: Kā varu palaist bērnu bērnudārzā, ja nevaram iziet ārstus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ir pienākusi bērnudārza rinda manam bērniņam.”

Kā varu palaist bērnu bērnudārzā, ja nevaram iziet ārstus?

“Lai sāktu apmeklēt iestādi, ir jāiziet dažādas ārstu pārbaudes, tajā skaitā, acu ārsts.

Zvanot uz Tukuma poliklīnikas reģistratūru, lai pieteiktu bērnu pie acu ārsta, atbildēja, ka rindā jāgaida līdz pat oktobrim. Kā varu palaist bērnu bērnudārzā, ja nevaram iziet ārstus? Bērnudārzu jāsāk apmeklēt augustā,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Lita.

6 komentāri

6 komentāri

 • Dace

  Dace

  Jelgavas poliklīnikā rindā gaidīju vien 5 dienas. Ir vērts pameklēt kur īsākas rindas, kko noteikti var atrast.
 • Inga Visnakova
  • Mārtiņš Šneiders
  • Iluta Šneidere

   Iluta Šneidere

   Ja ir pretimnakosa audzinataja un vaditaja,visu var sarunat,ari man mazdelinam pienaca rinda bd un nevarejam tikt,vienojos ar audzinataju,tiklidz bus pienakusi rinda iziesim,un viss kartiba.
 • Annuška

  Annuška

  Un kā ar dzīvo rindu? Arī mums bij pierakts jāgaida mēnešiem ilgi, bet izlēmām pasēdēt dzīvajā rindā. Nosēdējām 2 stundas, bet visus ārstus, tai skaitā acu arstu, izgājām vienā dienā. Protams, nebij viegli ar 2gadnieku, bet labāk pamocīties tās 2 stundas un miers.
 • Kristina

  Kristina

  Ja piekrītu Ventspilī arī ir problēmas ar acu ārsta pierakstu. Maijā pierakstījos tikai uz augustā beigām. Bet dokumenti jānodod jau julija😡

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!