Sūdzību dēlis: Kā var būt tā, ka ieliekot “jauno” Tele2 SIM karti, parādās iepriekšējā lietotāja foto un cita informācija?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
Kā var būt tā, ka ieliekot “jauno” Tele2 SIM karti, parādās iepriekšējā lietotāja foto un cita informācija?
Ieva Lūka / LETA

“Sveiki! Gribētos zināt, pēc kādiem principiem “Tele2”, “Zelta Zivtiņa” laiž apritē jaunos tālruņu numurus. Man un vairākiem maniem paziņām, pēc jaunu numuru iegādes, zvana nepazīstami cilvēki un meklē kādu citu.

To es varētu saprast, bet kā var būt tāda situācija, kad ieliekot “jauno” SIM karti, parādās iepriekšējā lietotāja foto attēli un cita informācija. Vai šeit gadījumā nav personas datu aizsardzības jautājums?”

Iesūtīja: Anna

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Liene Helēna Puriņa
  +12 +12 0

  Liene Helēna Puriņa

  Labrīt no rīta! SIM kartē nav iespējams saglabāt attēlus!
 • Erika Alena Vilcina
  +8 +8 0

  Erika Alena Vilcina

  Simkartē nav iespējams saglabāt atēlus
  Un numurs ja pusgadu nav aktīvs viņš atkal aiziet apritē. Pie tā nu operātori nevar būt vainīgi :)
 • Arnis Liepiņš
  +6 +5 -1

  Arnis Liepiņš

  Pirms atsakāties no vecā numura izdzēsiet veco numuru no kontiem, kurus aizsargā Google privacy politika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl