Sūdzību dēlis: Kā tad īsti sauc šo ciematu – Amele vai Ameles?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Īsti nevaru saprast, kur atrodos. Kā tad īsti sauc šo vietu Ventspils novadā, netālu no Stikliem? Amele vai Ameles?”

Kā tad īsti sauc šo ciematu – Amele vai Ameles?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“No vienas puses iebraucot un izbraucot, ir zīme – Amele, bet, no otras puses iebraucot un izbraucot, ir zīme –  Ameles. Kā tad īsti ir?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Andris.

4 komentāri

4 komentāri

 • Jolanta Klavina

  Jolanta Klavina

  Un kāds nosaukums redzams kad iebrauc no Dundagas puses?
 • Jolanta Klavina

  Jolanta Klavina

  Ciemats kur esmu dzīvojusi kopš dzimšanas, 18 gadu vecumā pārcēlos, bet nu tak zinu ka manu bērnības vietu sauc...
 • Jolanta Klavina

  Jolanta Klavina

  Amele ir īstais nosaukums.
  Pat prātā nenāk no kurienes tas S izlīda 🤔
 • Vencpils

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!