Sūdzību dēlis: Kā tā var būt? Man 21. gadsimtā ar autobusu jābrauc 100 km, lai atdotu “Lattelekom” kastīti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki. Gribēju uzrakstīt par “Lattelekom”, kas mani šokēja. Bijām ilgus gadus “Lattelekom” lietotāji un, mainot dzīvesvietu, atslēdzām TV un internetu vienā adresē un pārgājām pilsētas ietvaros uz citu adresi, kur turpinām būt šīs firmas klients.

Kā tā var būt? Man 21. gadsimtā ar autobusu jābrauc 100 km, lai atdotu “Lattelekom” kastīti!

Kad ieradās meistars un atslēdza pakalpojumu, jautājām, ko darīt ar kastīti, vai viņš ņems līdzi vai kā. Viņš atbild, ka neko nezina un neko neņems. Pagāja kāds laiks, kad saņēmām zvanu no “Lattelekom”, ka mums jāatdod kastīte, bet, tā kā dzīvojam Tukumā, mums ir jāved vai nu uz Jelgavu, vai Dobeli pašiem!!!

Esmu šokā, ka man ar autobusu 21. gadsimtā ir jāved ~ 100 km, lai atdotu “Lattelekom” kastīti uz citu pilsētu, jo Tukumā nav “Lattelekom” punkta. Kā tā var būt?

Kas apmaksā transportu? Kāpēc, ja meistars nāk vienā adresē un arī jaunajā nevar paņemt 30×30 cm kastīti?”

Iesūtīja: Dace

13 komentāri

13 komentāri

 • Aleks Rojs

  Aleks Rojs

  Ja tik senči būtu zinājuši par kādu Latviju viņi cīnās
 • Elita Vuskane

  Elita Vuskane

  "Lattelecom " ir ļoti neatsaucīga un pretīmnākoša firma. Viņi pagaidām ir monopols. Tāpēc vajag ātrāk tikt no viņas vaļā! Citas izejas nav.
 • Kaspars Zvirbulis

  Kaspars Zvirbulis

  Mainoy dzīves vietu ne kādu problēmu nebija atnāca jaunajā vietā pieslēdza uzlika jaunas kastes un vecās paņēma līdz neko sliktu nevar teikt
 • Ina Graube

  Ina Graube

  Man ari problemas vel tagad.Virs miris(ligums uz vina),bet man jaatmaksa un jaatgriez ta kastite.
  • Jūlija Jevdokimova

   Jūlija Jevdokimova

   Uzradot mirsanas apliecibu kplopiju, tiks lauzts līgums, jo pēc likuma mirušam culvekam pieprasīt nevar. Neviens Jums neko nevar pieprasīt nevar ka personai kas nav slegusi līgumu. Tikai atslegt pakalpojumus.
 • Dace Roze

  Dace Roze

  Mums arī bija dzīves vietas maiņa, visu varēja ņemt līdzi un līgums tas pats, bet ak vai, jaunajā adresē viņi pakalpojumu nespēja nodrošināt, tikai telefona pieslēgumu, ko ento reizi skaidroju, ka nelietojam un nevajag!
  Līgumu nācās lauzt pamatojoties uz to, ka nespēj nodrošināt pakslpojumu, bet soda naudu tā pat nācās maksāt.
  Varēja jau tiesāties, bet vīrs nolēma labāk samaksāt tos 60Ls, nekā nervus un laiku bojāt.
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Tas vēl labi,ka neprasīja samaksāt par itkā kastītes lietošanu! Man ar IZZI bija tā,ka noslēdza pieslēgumu,bet kastīti neņēma un es neaizvedu,man nācās maksāt par visiem tiem mēnesiem + soda procenti!
  • Dzintars Kokars
   • telemus

    telemus

    Lattelecom taču nav nekāds IZZI.
 • Gundega Damškalne

  Gundega Damškalne

  Ar mani kaut kas līdzīgs notika, mainot dzīves vietu iepriekšējais līgums''itkā'' beidzās un sākās jauna ēra.
 • Ieva Ieva Ieviņa

  Ieva Ieva Ieviņa

  paldies -Dievam,man ar šo kompāniju visas saistības ir cauri,pāris gadus vēl pieturējām mājas telefonu,plēsa 4.50eur ja nemaldos.
 • Inguna Jaunzeme
  +12 +12 0

  Inguna Jaunzeme

  Domāju, ka šīs kastītes Lattelekom ir labs papildus peļņas avots.
  Arī mana pieredze par to liecina.
 • @murzemax

  @murzemax

  Tikko atslēdzot Lattelecom lauku mājā, citā rajonā, visas formalitātes varēju nokārtot savā dzīves vietā un arī kastīti (modemu) varēju nodot Lattelecom centrā savā dzīves vietas pilsētā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!