Sūdzību dēlis: Kā tā var būt, ka Latvijā un Vācijā viens un tas pats alkohols ir ar atšķirīgu stiprumu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā tā var būt, ka Latvijā un Vācijā viens un tas pats alkohols ir ar atšķirīgu stiprumu?” vaicā Bez Tabu skatītājs Dzintars.

Kā tā var būt, ka Latvijā un Vācijā viens un tas pats alkohols ir ar atšķirīgu stiprumu?

24 komentāri

24 komentāri

 • Nora Vītola

  Nora Vītola

  što???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 • Jānis

  Jānis

  Kas vai tad no mēneša nokrituši, trešās pasaules valstī , tršās pasaules kvalitāte . Un nevajag tikai zem mana komentāra rakstīt ka tā nav
 • Ninu
 • Sorenta Šalta

  Sorenta Šalta

  Tie ir 2 dažādi veidi un abus var nopirkt arī tepat lv .?‍♀️
 • Aigars Andzans
 • Agris Agris

  Agris Agris

  Viss jau ir pareizi tas pa kreisi ir izgatavots speciāli latviešiem ar tilpumu 1L nevis 0.7 un 47% nevis 40
 • Kristīne Hraņina

  Kristīne Hraņina

  Atraduši par ko cepties. ? Kodēties vajag, kodēties?
 • Renars Cirulis
 • Dairis Leitāns
 • Aleksandrs

  Aleksandrs

  Latvijā 47% nevar nopirkt. Tuvākā vieta kur var iegādāties šo dzērienu ir Tallink kuģi Rīga - Stokholmas līnijā ?, un domāju nav nekāda krutka.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!