Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Jau vairākas dienas Brīvības ielas un Palīdzības ielas stūrī uz trotuāra mētājas stilba kauls, kurš acīmredzami ir nācis no blakus esošajiem ielas remontdarbiem.

Kā šis kauls nokļuvis uz Brīvības ielas trotuāra, kas tas par kaulu un kur skatās pieminekļu aizsardzības inspekcija?!

Tā kā šajā rajonā obligāti jābūt arheoloģiskajai uzraudzībai, vēl jo vairāk tāpēc, ka aptuveni šajā vietā pirms tam ir atradušies kapi, rodas jautājums, kā šis kauls tur nokļuvis, kas tas par kaulu un kur skatās pieminekļu aizsardzības inspekcija, jo loģiski ir pieņemt, ka nekādas uzraudzības tur nav, jo citādāk nekādi nebūtu iespējams, ka vairākas dienas pa ielām mētājas kauli.”

Iesūtīja: Valda

Foto

9 komentāri

9 komentāri

 • Jolis

  Jolis

  Valdai Administratīvo protokolu par atrašanos uz braucamās daļas fotogrāfēšanas laikā.
 • Anrijs Muravskis
 • Patrīcija Stikāne
 • Lana Gūtmane
 • Evija Barisa

  Evija Barisa

  Nu ja, noteikti kāda cilvēka kauls, gājis uz mājām un izkrita. :D
 • Saulīte

  Saulīte

  Nu attēlā šis kauls izskatās kā pēc apgrauzta vistas stilba kaula :)
 • Vilnis Priede
 • Krista Spelmane
 • Zita

  Zita

  Valda vairākas dienas novēro kaula atrašanās vietu, bet institūcijām pat nepiezvana vai arī pati neveic neko sakarīgu. Fuj, fuj, fuj...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!