Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Šodien braucu ar “Ecolains” autobusu Rēzekne-Rīga no Jēkabpils uz Aizkraukli. Autobuss kavējās minūtes 20-25, taču pat tad šoferis nekur nesteidzās, bet vienkārši pastaigājās un runāja pa telefonu. Tas būtu mazākais.

Kā naudu pelna autobusa šoferis? Kāpjot ārā, man biļete ir jāatdod šoferim atpakaļ

Jēkabpils-Aizkraukle biļetes vietā man iedeva biļeti no Varakļāniem uz Rīgu, sakot, ka nevarot izsist biļeti un kāpjot ārā, tā ir jāatdod atpakaļ viņam.”

Iesūtīja: Elīna

24 komentāri

24 komentāri

 • Ecolines

  Ecolines

  Liels paldies par sniegto informāciju! Pārvadātājs rūpīgi izskatīs šo gadījumu. Lūdzam arī turpmāk ziņot, ja Jūs neapmierina sniegtā pārvadājuma pakalpojuma kvalitāte. Mūsu e-pasts starppilsetu@ecolines.lv
 • Guncix Amg

  Guncix Amg

  A ko soferim darit,ja vinam alga lidz 300 euro uz rokam???????gudri runat un rakstit!!!!!!pasezat pie stures un izbaudiet cilveku garastavoklus👍
 • Hm

  Hm

  Šoferi iekasē naudu un izsniedz brīvbiļetes,tālajos reisos izsniedz biļetes līdz tuvākām pieturām,kur ir garantija,ka aiz tām nebūs kontrole utt.utml.
 • Ilze-Aysha Shahzad

  Ilze-Aysha Shahzad

  Un ja konduktors iekapj? Pasazierim sods un no autobusa ara kaut ari samaksajis pilnu bileti. Atcoros pusaudza gados no rigas uz baisku braucu iedeva man vairakas reizes bileti tik lidz Kekavai! Katrs grabj naudu kur var, valsts tacu nerupejas par tautu, tad nu tauta ka mak ta rupejas par sevi
  • wth

   wth

   Nu nopietni, atkal "valsts ir sliktā"? Kāds, pie velna, valstij sakars ar privāto autobusu šoferu algām un uzvedību?
 • я

  я

  Es vienreiz redzēju līdzīgu situāciju CATA autobusā. Bet tur stāsta sākums bija tāds, ka šoferis nepareizi saprata pasažieri un izdrukāja “kļūdainu čeku”, un nevis anulēja, bet tieši tādā pašā veidā, centās “savākt” naudu par kļūdaino čeku. Par cik ir strādāts tirdzniecībā, tad šāda rīcība šķita dīvaina. Bet iespējams, ka šoferis, gluži vienkārši nemācēja veikt čeka anulēšanu, vai nu viņam vienkārši negribējās rakstīt visus tos paskaidrojumus, kuri ir obligāti katrā tādā anulēšanas gadījumā. Vai arī uzņēmuma vadība par to “ziepē” smadzenes.
  • šoferis

   šoferis

   Ne katrs pārvadātājs anulēt biļeti,kaut 3 minūšu laikā.Ja izsitas kļūdaina biļete,kā šoreiz,līdz Rīgai un lai šoferim nebūtu jāmaksā no savas kabatas,jācenšas to iztirgot, kaut dalēji sedzot zaudējumus.Tur brauca viena zoss,tādēl neko nesaprot.Tagad ir daudzi tādi pasažieri,rakstīt prot,bet lasīt neprot.Pat iekāpj cita autobusā Rīgā,ka tik zem jumta.
 • Jana Vitenberga

  Jana Vitenberga

  Tai sievietei tgd labak palika ? 🤔 visu soferus nems pie dziesmas un vaininieku atlaidis 🤔 katrs pelna ka mak. Ja tev kas nepatika kadel neprasiji lai pierada ka nestrada aparats un bileti neatdot . 🤔 Latviesu logika pikstet par sikumiem. Lidz savam galapunktam tiki un viss. 👍
  Ir bijis situacijas ka soferis neiedod bileti bet iekap kontrole un tad soferis atdeva to summu kuru izterej samaksajot sodu 👍
  • wth

   wth

   Patīk tie komentāri - "katrs pelnās kā prot", "šoferītim tak maza aldziņa"...
   Izcila attieksme. Izcila. Tieši šādas attieksmes dēļ mēs kopumā kā nācija esam tādā pakaļā, kādā esam. Nevis valdības dēļ, nevis oligarhu dēļ, bet pašu pilsoņu "ai tak līdz galapunktam tiki" attieksmes dēļ.
 • Artūrs Mihelsons
 • Gints Brunavs

  Gints Brunavs

  Lidz galapunktam aizbrauci? Tayad ko tu čīksti. Briziem liekas cik stulbi tie cilveki var būt,par katru sikumu sudzās.
 • Alla Rone
 • Stivriņa Kristīna

  Stivriņa Kristīna

  Nu-nu-nu šoferim, tā drīkst darīt tikai VID un Saeima!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!