Sūdzību dēlis: Kā naudu pelna autobusa šoferis? Kāpjot ārā, man biļete ir jāatdod šoferim atpakaļ

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
Kā naudu pelna autobusa šoferis? Kāpjot ārā, man biļete ir jāatdod šoferim atpakaļ

“Labdien! Šodien braucu ar “Ecolains” autobusu Rēzekne-Rīga no Jēkabpils uz Aizkraukli. Autobuss kavējās minūtes 20-25, taču pat tad šoferis nekur nesteidzās, bet vienkārši pastaigājās un runāja pa telefonu. Tas būtu mazākais.

Jēkabpils-Aizkraukle biļetes vietā man iedeva biļeti no Varakļāniem uz Rīgu, sakot, ka nevarot izsist biļeti un kāpjot ārā, tā ir jāatdod atpakaļ viņam.”

Iesūtīja: Elīna

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

 • Dzintra Skarda
  +19 +19 0

  Dzintra Skarda

  Vispār jau nevajag kā aitai klausīt tam, ko saka šoferis. Vajag vnk laipni paprasīt īsto biļeti un nevienam atpakaļ nedot, ja šoferis neklausa, tad attiecīgi ir par to jāziņo pārvadātājam nevis bez tabu.
 • Gints Brunavs

  Gints Brunavs

  Lidz galapunktam aizbrauci? Tayad ko tu čīksti. Briziem liekas cik stulbi tie cilveki var būt,par katru sikumu sudzās.
 • Ga Tis

  Ga Tis

  Normāla prakse,ar mikriņiem,kad braukāju, biļeti atstāju,šoferim uz paneļa,tāds kā paldies,man no tā gabals nokrita?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl