Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
Kā man īsti rīkoties šajā gadījumā, ja es nesaprotu krievu valodu?

“Labdien. Braucot atpakaļ no Minskas “Rimi” uz mājam, mani nepatīkami pārsteidza, ka nezināju, vai drīkstu novietot savu automašīnu savā piemājas stāvvietā, jo uz mājas norādes bija rakstītas krievu valodā!!! Kā man īsti rīkoties šajā gadījumā, ja es nesaprotu krievu valodu?”

Iesūtīja: Lauris

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +8 +6 -2

  Es

  Pilnībā ignorēt- jo ceļa zīmēm izskats, noformējums ir noteikts ar likumu, šāda veida zīme ir kaut kāda pašdarināta..

  Suns- un kāpēc mums būtu visiem jāzina rus valoda? Kādam esam kaut ko parādā?
 • so
  +4 +3 -1

  so

  tā zīme ir noteikti sena un to vērā ņemt nevajag,te ir Latvija un rakstītajam jābūt valsts valodā!!!
 • suns
  +4 +3 -1

  suns

  Kā arī nebūtu, bet konkrētā valoda ir svešvaloda. Grozies kā gribi, šī svešvaloda eksistē. Zināšanas ir bagātība. ;)
  Ja par konkrēto gadījumu- atbildīgajiem pa kaklu ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl