Sūdzību dēlis: Kā lai negūst traumas, staigājot pa pagalmu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dzirciema ielas 49 iekšpagalms – jau 18 gadus!”

Kā lai negūst traumas, staigājot pa pagalmu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kā tumsā iziet, negūstot traumas?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Jānis.

18 komentāri

18 komentāri

 • Simona Rozīte
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Enrigue Enrigue Duglass
 • Novāc no purna

  Novāc no purna

  Aifonu, tad loham nebūs jāapsit kājiņa pret akmentiņiem🤭🤭🤭
 • Jaa

  Jaa

  Vai tad pirmā instance ir pasūdzēties Beztabū? Vai mājai uzkrājumu fonds nav? Jāsavāc 51% mājas iedzīvotāju paraksti un jālūdz apsaimniekotājam veikt nepieciešamos remontu darbus. Piemēram, mana māja šādi nomainīja kāpņu telpu logus un sakārtoja ieejas un pagraba durvis. Protams mājas vecākajam (ja tāds ir), ir jāuzņemas to visu nokārtot, vairākas reizes gāju uz RNP un zvanījos ar firmām, bet tas ir paveicams.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!