Sūdzību dēlis: Kā lai negūst traumas, staigājot pa pagalmu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dzirciema ielas 49 iekšpagalms – jau 18 gadus!”

Kā lai negūst traumas, staigājot pa pagalmu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kā tumsā iziet, negūstot traumas?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Jānis.

18 komentāri

18 komentāri

 • Peksis

  Peksis

  Izskatās ka neatgriezeniska galvas trauma jau ir gūta pirms 18 gadiem kas traucēja saprast ka viss ir tik slikti.
 • Ome

  Ome

  Nopērciet, bērniņi, kabatas lukturīšus(tādu nelielu puļķīti ar bateriju iekšā un lampiņu vienā galā), tad nevajadzēs "kaklu lauzt"!! Un, ja tā zeme piederas pie Jūsu nama un Jūsu privātajiem dzīvokļiem, tad tā ietve pašiem vien jāsaved kārtībā!! Tā nu tas ir! Lai nesanāk kā manai paziņai. Dzīvo viņa 5.stāvā piecstāvu mājā. Sāk tecēt jumts-vajadzīgs remonts, bet apakšējo 4 stāvu "īpašnieki" vienā balsī brēc-mums to jumtu nevajag, lai augšējie remontē! Absolūtais idiotisms!!! Iznāk, ka jumts ir tikai piektajam stāvam, bet pārējie dzīvo zem skaidrām debesīm!!! Kas tur bija pa vidu - nav svarīgi. Bet pēc gada jumtu saremontēja, paziņai gan izdevumi bija krietni lielāki, jo bija jātaisa kosmētiskais remonts notecējušu griestu dēļ...
 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Labdien!
  Lai veiktu asfalta seguma remontu, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem ir jālemj PAR šo darbu prioritāti un jādefinē finansējuma avots. Norādītajā adresē nav ielas apgaismojumu. Lai tiktu uzstādītu ielu/ceļu apgaismojuma laternas, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem jāvēršas Rīgas pašvaldības aģentūrā “Rīgas gaisma”, kas uzstāda un uztur šīs laternas. Saņemot pieteikumu “Rīgas gaisma” izvērtē, vai ir iespējams uzstādīt apgaismojumu pie konkrētas mājas vai nē, izstrādā darba plānu un tāmi.
 • Alvis Siliņš
 • Va Dim

  Va Dim

  Молодцы как быстро заметили 🤣 вчера есче такого тратуара не было 🤣
 • Jānis Eglītis

  Jānis Eglītis

  Kad mājas iemītnieki savāksies un vienosies, ka ir jāatjauno pagalms, tad arī kaut kas notiks.
 • Benga Madara

  Benga Madara

  Rauls Spickus Elīna Menžinska mans.. Mani gadījumi 🤣🤣
  • Rauls Spickus

   Rauls Spickus

   Benga Madara neiespējami, vienkārši jākrīt uz ielas. 😂😂
 • Ilze Zunte

  Ilze Zunte

  Man arī ir viens jautājums - kad beidzot īpašniekiem sāks piemērot sodu par to, ka nesaved kārtībā savu īpašumu? Jokainākais, ka neesmu redzējusi ne vienu šādu sūdzību no privātmāju īpašniekiem, jo, ņemot talkā matemātiku, izmaksas par viena kvadrātmetra savešanu kārtībā vienai mājsaimniecībai noteikti veido daudz lielāku % no viņu budžeta nekā 100 mājsaimniecībām.

  Ekonomikas ministrija - varbūt ir laiks sakārtot atbildības šajā jomā?
 • Sandra Skalberga
 • Uldis Breksis

  Uldis Breksis

  Kāpēc privātmāju īpašniekiem nav šādu sūdzību? Kāpēc nesūdzas, ka bijušais privātmājas īpašnieks neatjauno ceļa segumu (bruģis, asfalts utt.), ko izveidojis ceļot māju? 🤔
  Kāpēc dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieki tikai domā par savu dzīvokli un neuzskata tas, kas ir ārpus viņa dzīvokļa, ir arī daļa no viņa atbildības, no kopīpašuma?
  • Aigars Liepiņš

   Aigars Liepiņš

   Uldis Breksis Tāpēc ka tu nedod man naudu! Es pelnu 650 jevras un nevaru noasfaltēt kopējo pagalmu,idiņ!
  • Uldis Breksis

   Uldis Breksis

   Aigars Liepiņš Tāpēc jau metās visi dzīvokļu īpašnieki. Ja nespēj sakrāt vai kā citādi rast risinājumu, tad nevajag sūdzēties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!