Sūdzību dēlis: Kā ir ar aizliegumu smēķēt bērna klātbūtnē vai sabiedriskā vietā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Kā ir ar aizliegumu smēķēt bērna klātbūtnē vai sabiedriskā vietā?

“Labdien! Kopā ar draudzeni un 3 mēnešus veco meitiņu devāmies pastaigāties ar ratiem uz Mežaparku. Pēc staigāšanas, protams, uzrodas vēlme ieēst. Izvēlamies iestādi ar nosaukumu restorāns “Daba Mamma”, pretī Rīgas Zooloģiskajam dārzam. Laipnā apkalpotāja ļauj mums izvēlēties galdiņu, ārā silts, ar ratiem iekšā grūti, apsēžamies āra terasē. Kamēr gaidām pasūtīto ēdienu, pārītis pie blakus galdiņa palūdz personālam pelnu trauku un sāk smēķēt, jo restorāna noteikumi paredz pie attiecīgā galdiņa ir atļauts smēķēt.

Visi cigarešu dūmi mums ratos un galdiņu tālāk vēl vienos ratos. Mammai jāsēž un ar ēdienkarti jāgaiņā prom mutulis. Cik legāli ir atļaut smēķēt turpat restorānā Mežaparkā, vietā, kur uzturas vecāki ar bērniem?

Kā ir ar aizliegumu smēķēt bērna klātbūtnē vai sabiedriskā vietā? Vai restorānā nevajadzētu padomāt par stūrīti, kur smēķētājs var aiziet uzpīpēt un neindēt mammas ar bērniem?”

Iesūtīja: Jānis