Sūdzību dēlis: Kā iespējams paspēt uz pastu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ainažu pasta nodaļas darba laiks ir ļoti neparocīgs!”

Kā iespējams paspēt uz pastu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kā iespējams paspēt aiziet uz pasta nodaļu, ja darbalaiks ir līdz plkst. 17:00?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Līna.

15 komentāri

15 komentāri

 • Ilona Vīnberga

  Ilona Vīnberga

  Visi un visur ekonomē...tikai ne tur, kur vajag...Tiešām, ko iegūst pasts, ja nav klientu? Vai tie locekļi valdē ir par to padomājuši? Izskatās, ka vienīgā vieta, kur vēl var norēķināties ar skaidru naudu tiek apzināti iznīcināta...
 • Ineta Reinsone
 • Agrita

  Agrita

  Burtnieku novadā, Rencēnos pasts strādā tikai no 13:00-14:00.
 • Krupis

  Krupis

  Darba laiks ir no 7:30 , ja vakarā beidz lietot alkoholu pirms pusnakts tad var paspēt aizklunkurēt, un pēc tam uz maximu pēc ielāpa dzēriena
  • Guntis

   Guntis

   Un ja 7:30 ir pēdējais laiks izbraukt, lai paspētu uz darbu, kurš visbiežāk sākas 8:00?
   Tas pasta darba laiks nav iespējams cilvēkam kuram ir stabils darbs, bet šķiet ka Jūs tādas lietas neskar. Par maximas alkohola nodaļas darba laiku gan esat labi informēts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!