Sūdzību dēlis: Kā bērni var mācīties mājās, ja sistēma “karas”?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Bērniem jāmācās mājās!”

Kā bērni var mācīties mājās, ja sistēma “karas”?

“Kā to izdarīt, ja sistēma “karas” un nevar neko pamācīties?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Agnese.

19 komentāri

19 komentāri

 • Es

  Es

  e-klase darbojas bez problēmām, skolotājas atbalsts lielisks.. Rīgas Ziepniekkalna vidusskolai cepums no manis :)
 • Sandra Fedotova

  Sandra Fedotova

  Pirmajā dienā pagājušajā nedēļā kārās un sataisa tā itkā tas notiktu katru dienu!Muļķības nekas nekarās,viss strādā labi!
 • Lasma Jeske
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Man laukos divi mācās un ne reizi nedzirdēju,ka būtu kas uzkāries....:)
 • skolotāja

  skolotāja

  Protams, ka kāds vecāks vienmēr atradīs, kur izvirzīt pretenzijas. Patiesībā skolotājiem šis laiks ir daudz aizņemtāks nekā klasē. Atceries, vecāk, ka mēs darām kopīgu darbu, izglītot jūsu atvasi! Protams, kāds gribētu labāk visu tiešsaistē, bet ne visiem bērniem un arī ne visiem skolotājiem ir tāda iespēja. Piemēram, man 9. klasē ir zēns, kuram ir tikai podziņu telefons, nav interneta. Katru dienu sazvanāmies un skaidroju viņam matemātikas uzdevumus pa telefonu. Kaut kā šis grūtais laiks jāpārdzīvo un jo labāk sadarboties , nevis meklēt nepilnības! Ja man kāds vecāks uzraksta konstruktīvu priekšlikumu, cenšos tūliņ īstenot.
  • Poga

   Poga

   Atceries, skolotāja, ka tev maksā algu par bērnu izglītošanu, tai skaitā par tavas izvēlētās sistēmas korektu darbību.
 • Linda Cepurniece

  Linda Cepurniece

  Vai, tiešām, lai mācītos, visu laiku jāsēž e-klasē? Apskaties, kas jāmācās un strādā. Nu uzkārās, bet pēc 1-2 minūtēm atkal viss strādā. Ka tik sacelt paniku.
 • Jana Meške
 • Oskars Plavins

  Oskars Plavins

  Tagad vecāks māca bērnam jauno vielu , plus mājas darbus atprasa! Vai tad vajadzīgi skolotāji???
  • Oskars Plavins

   Oskars Plavins

   Lai mājās'sēdošie vecāki nepaliktu bez darba, tiem vecākiem kam ir bērni, varētu valsts pusslodzi no skolotāju algām maksāt par jaunās vielas mācīšanu!😂😂😂
  • Agnese Kūlupa
  • Janis Krukovskis

   Janis Krukovskis

   Hahaha pamēģini! Webā ir katrai klasei, katram priekšmetam pieejama apgūstamā programma. Ir Mācību grāmata. Nu paņem nākamo tēmu bez skolotāja sagatavotiem materiāliem ;(
  • Inese Kleinberga

   Inese Kleinberga

   Oskars Plavins Tieši tā. Mums jādara viss darbs ,bet maksā skolotājiem. Turklāt bieži par absurdiem uzdevumiem.
 • Egita Lavrentjeva

  Egita Lavrentjeva

  Tas gan.Es uzskatu, ka skolotājai,kas iedod jaunu tēmu,ir jātaisa klasei tiešsaistes zvans un tā ir šis jaunais jaapgūst.Neviss sadod kaudzi darāmo,tad sēdi un domā,kā nu tas ir jaizdara.Diezgan kūtra mācīšana
  • Kristīne Prancāne

   Kristīne Prancāne

   Es jau arī cerēju ka tā varētu darīt, otra lieta vai skolai ir normāla optika kas pavelk 30 cilvekus. Vai arī discords, tur np :)
 • Vilciņa Zane

  Vilciņa Zane

  Tā ir viena no problēmām. Otra ir tāda ka nav,kas izskaidro jauno mācību vielu.
  • Ina Rutkovska

   Ina Rutkovska

   Vilciņa Zane ,tas protams ir mīnuss,bet pieķēru savu bērnu arī uz mācibu grāmatas nelasīšanas.Viņš saņem testu un labāk minēs atbildes,nekā izlasīs šo tēmu grāmatā un tad sēdīsies pildīt testu. Kā iet tiem bērniem ,kam nav vecāki mājās ,varu iedomāties.
  • Gints Brunavs

   Gints Brunavs

   Vilciņa Zane tada gadijuma lai berns nem telefonu roka un zvana skolotajam un prasa lai izskaidro.. Kur problēma?
  • Grineta Freimane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!