Sūdzību dēlis: Kā ar diviem koferiem un trīs bērniem nokļūt Rīgas pasažieru ostā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā lai nokļūst Rīgas pasažieru ostā, atbraucot ar tramvaju Ausekļa ielā? Uz kuru pusi ir jāiet normālam cilvēkam ar diviem koferiem un trīs bērniem?”

Kā ar diviem koferiem un trīs bērniem nokļūt Rīgas pasažieru ostā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kā tur kaut ko var saprast? Pilnīgas šausmas, tīrākais murgs! Ko iesākt kruīzu kuģu pasažieriem?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Artūrs.

22 komentāri

22 komentāri

 • Kate Kode

  Kate Kode

  Kā nokļūt atradīs. ;) Bet tas izdangātais bruģis pie ostas.. 😬 Caurums uz cauruma. Brīnos, kā mans koferis to iztur, jo dodos uz Zviedriju vairākas reizes gadā?!! Un vēl tak rādam to pilsētas viesiem.
 • Iveta Baltruka

  Iveta Baltruka

  Es vienreiz celoju ar saviem 3 berniem. +rati, +autobenkis (lielais, ne zidainu), 2 lieli koferi un mugursoma. Nu ko, nebija baigi viegli protams, bet viss ir iespejams!
 • Asja Maršale

  Asja Maršale

  Varbūt mazāk koferu vajag?Man pietika ar ceļojumu somu,kam tik daudz drēbju?
 • Polina Musajeva
 • Inga Volfa

  Inga Volfa

  Ja jau neder iet no tramvaja pieturas nelielu gabaliņu ar kājām, tad tikai taksis.😊
  • Ivars Sostaks

   Ivars Sostaks

   Inga Volfa patiesam celoju vismaz 2 vai3 rei gada ar prami un kur proplema tur noklut?
  • Ivars Sostaks

   Ivars Sostaks

   musu sabiedriba ir izlepusi....... atvainojos , ja kadu aizvainoju
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  yramvajs un gajej8u pareja. ko tiesi nemaka,. vai slinkums iet kajam lai 3 dienas vazatos pa bariem :D
 • Inguna Lazdiņa

  Inguna Lazdiņa

  😂 es pat nezinu, kā bez koferiem un bez bērniem nokļūt tajā vietā 😭😂😂😂
 • Daniela Upacere
 • Anita Meijere
 • Kirill Politov

  Kirill Politov

  Ar 5, 7,9, 11 tramvaju :) ar kajam reliģija nepieļauj?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!