Sūdzību dēlis: “K Senukai” pasūtījuma piegādi izpildīt NEVAR un uzskata, ka nav tas jāpaziņo klientiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
“K Senukai” pasūtījuma piegādi izpildīt NEVAR un uzskata, ka nav tas jāpaziņo klientiem!

“Labdien! “K Senukai” tik ļoti reklamējas pa visiem TV kanāliem, bet pasūtījuma piegādi izpildīt NEVAR un pat uzskata, ka nav vajadzības piezvanīt klientiem un paziņot par kaut kādām mistiskām aizķeršanās ar e-veikalu. Paši sola piegādāt 3 dienu laikā, bet es, pasūtot preci 24. aprīlī, neesmu saņēmis ne preci, ne konkrētu atbildi līdz šodienai. Zvanījis esmu vismaz 2x un nokaitinājuši jau viņi mani….”

Iesūtīja: Sandris

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arī Anda
  0 0 0

  Arī Anda

  Šodien saņēmu SMS, ka prece piegādāta Lucavsalas veikalā (pasūtīta 9.maijā). Taču prieki bija īsi. Ierodoties veikalā izrādijās, ka vēl nekas nav atvests. Varbūt būšot rītvakar. Atkal pircēju maldināšana.
 • Anda
  0 0 0

  Anda

  Tas pats stāsts. Uzņēmums sevi reklamē plaši, bet pasūtījumus nepiegādā. Pasūtīju aprīļa vidū, pēc Lieldienām. Gaidu, paiet 3 darba dienas - nav. Zvanu - saka, ka daudz pasūtījumu, brīvdienas vainīgas, netiek galā, ziņošot. Ok, gaidu...nav pēc vairāk kā nedēļas. Zvanu -tas pats teksts. Man apnika, paņēmu pasūtīju citā uzņēmumā un nākamajā biju pakaļ. Zvanu Ksenukai, ka nevēlos preci un atsakos. Visu izdaru, bet tad atkal vairāk kā 2 nedēļas gaidu.. Neiesaku nevienam neko sūtīt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl