Sūdzību dēlis: Jūtu negatīvu attieksmi pret sevi, jo lietoju sejas aizsargmasku!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man liekas, ka sejas aizsargmaskas ar likumu nav aizliegtas. Jā, es tās lietoju sabiedriskajā transportā, jo sanāk būt šaurā telpā ar nezinamiem cilvēkiem ilgak par 10 minūtēm.”

Jūtu negatīvu attieksmi pret sevi, jo lietoju sejas aizsargmasku!

“Bet pēdejās dienās es jūtu negatīvu attieksmi pret sevi, izvairīšanos un nepatīkamas replikas. Kāda ome man uzrūca, lai cimdus neaizmirstot uzvilkt. Nē, es nekur neesmu bijusi izbraukusi un nebraukšu, bet gribu lietot to masku, ja nu satieku to vienu īpašo, kam jasēž mājās un viņš neievēro karantīnu, vai es slikta?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.

56 komentāri

56 komentāri

 • Aivis

  Aivis

  Ne velti šo vīrusu sauc par,—Barānu vīrusu. Auniem maskas un gumijas paltraķi arī ir domāti.
 • Lana

  Lana

  Kristīne, neņem galvā kā domā vai kā attiecas apkārtējie. Varu secināt, ka Tu esi emocionāla būtne, kurā pievērš uzmanību jebkurai replika.
  Lieto masku, ja tas saglabā Tavu "peace of mind".
  Ja visi pārējie leks ugunī, tas taču nenozīmē, ka Tev jādara tas pats. Nebaidies atšķirties no pelēkās masas.
 • Viktorija

  Viktorija

  Ja LATVIJĀ 2 slimi,tad pārējem jānēsā maskas,jo nevar zināt, kur tie 2 vazājas.
  Tā būsim droši un nesaslimsim vismaz visu atlikušo mūžu,kamēr varēs pieteikties rindā uz vakcīnām.
 • Kāda starpība

  Kāda starpība

  Ko domā citi. Man piem poh nah uz to ko citi domā🤷‍♂️
 • AG
 • Inese Lietiņa

  Inese Lietiņa

  Es ceru ,ka šeit komentējošie rokas vismaz mazgā ☝️😂
  • Valda Meijere

   Valda Meijere

   Ni,ni rokas nemazgā,tualetē papīru nelieto,puņķus slauka piedurknē
  • Inese Lietiņa

   Inese Lietiņa

   Valda Meijere un tā ir viņu personīgā izvēle to nedarīt 😃 Nu ,un ja būsim godīgi tad man ir nepatīkami,ja es vēlēdamies pasargāt sevi no vīrusiem valkāju masku,un šī iemesla dēļ mani citi cilvēki pieņem kā pilnīgi noteikti slimu.
   • Psihiatrs

    Psihiatrs

    Vai nav vienalga pieņem vai nē???
   • jaa

    jaa

    Tieši tāpēc uzskata par slimu, jo rekomendācijās ir teikts, ka maskas valkā AR SLIMĪBAS SIMPTOMIEM, veseliem nav maskas jānēsā. Es arī transportā turos tālāk no tiem, kuriem ir maskas, jo varbūt vīruss izlidojis ārpus tās.
 • Funk

  Funk

  Ja cilvēks jūt negatīvu satieksmi taf var griezties pie ģimenes ārsta lai izraksta antidepresantus pirms psihiatrs noķer.
 • Elita.

  Elita.

  Man arī,skatoties uz šiem masku nēsātājiem,paliek neomulīgi.Liekas,slimie vazājas apkārt,un gribas turēties no tādiem pa gabalu.🤬
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Tas taču ir normāli. Maskas nēsā slimie un no slimiem jāturas pa gabalu
 • Aigars Tālbergs

  Aigars Tālbergs

  Mums slima ir tikai valdība un to izārstēt nevar, lai tie arī šīs maskas nēsā, nes to nedarīšu, citiem to neiesaku un covid lētajā teātrī nepiedalīšos ne sekundi!
  • Gatis Gausmanis

   Gatis Gausmanis

   Aigars Tālbergs pat Lietuviešus ir nopirkuši, lai tautai uzspiestu nēsāt maskas ar lielu sodu uzlikšanu. Lietuviešu pardeveja veikalā teica: "mums ir stulba valdība"
  • Novēlu tev

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!