Sūdzību dēlis: Jūrmalas pludmalē ir drausmīgā netīrība un smirdoņa, kura sajūtama pat ejot pa Jomas ielu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Jūrmalas pludmalē ir drausmīgā netīrība un smirdoņa, kura sajūtama pat ejot pa Jomas ielu!
Evija Trifanova / LETA

“Sveicināti! Pēc ilgiem laikiem, vakar ar ģimeni devāmies uz Jūrmalu. Godīgi sakot, esmu neizpratnē! Šitā drausmīgā netīrība un smirdoņa pludmalē, kura sajūtama pat ejot pa Jomas ielu! Pludmale visā tās garumā nokrāvusies ar izskaloto, pūstošu aļģu kaudzēm!

Ūdenī ieiet nav pat iespējams un ir pretīgi! Tik drausmīga netīrība! Ko par to domā Jūrmalas pilsētas Dome?! Vai tas nav viņas funkcijā, regulāri sakopt un uzturēt tīru pludmali?

Ja pašu priekšā nav kauns, vai tūristu un viesu priekšā arī nav? Vai Eiropas populārajos kūrortos arī valda tāda izgāztuve? Par iebraukšanu pilsētā gan tiek iekasēta maksa. Kurš par to ir atbildīgs?!”

Iesūtīja: Aija