Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jelgavas gājēju tilts nav tik drošs, kā likās!”

Jelgavas gājēju tilts nav drošs!
EKRĀNUZŅĒMUMS

“Video labi redzams, ka roku balsts ir ārpus platformas un apakšā ir šķirba, ka bērns var nokrist. Mans dēls pats gribēja iet, turejās pie kreisās margas un gāja augšā, kad ieraudzīju to šķirbu, momentā parāvu bērnu malā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Kaspars.

404 | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.

Iesakām doties uz sākumlapu (cerams, vismaz tā vēl eksistē).

Gribu tikt atpakaļ
404
10 komentāri

10 komentāri

 • Lute

  Lute

  Katru dienu eju pa šo tiltu, bijām skatīties salūtu un koncertus uz šī tilta ( uz tilta atradās ļoti daudz cilvēku) un viss ir droši!
 • Tomats

  Tomats

  Tavs bērns ir tava atbildība, par to ka bērns iekristu tai spraugā, civilizētās valstīs sodu (tādu paprāvu saņemtu) vecāks!
 • Bērna māte

  Bērna māte

  Piekrītu ir nedrošs, un ar visu to, ka bērnu pieskati, tilta malas ir ļoti nedrošas. Var jau diskutēt, bet bērni ir strauji un neparedzami. Un man šķiet, ka lieki ir smieties un komentēt, jo nelaime var pielavīties ikvienam un pēkšņi un tad gan paceltu jautājumu, kāpēc tilts nav drošs.. Varbūt ir vērts aizdomāties
 • mary_dew

  mary_dew

  Šim tiltam sākotnēji visā garumā bija liela sprauga apakšā pa abām malām, ko pēc iedzīvotāju sūdzībām operatīvi novērsa novelkot papildus stiepli. Iespējams trepju daļā to neizdarīja jo sūdzējās par pašu tiltu 🤭 un tiem, kas liek pieskatīt bērnus, situācijas ir tik dažādas, ka cilvēkam pat prātā neienāk, kas var atgadīties, šķietami drošā vidē un arī rūpīgi pieskatot mazos ķiparus var atgadīties neiedomājamais.
  Ticu, ka arī šis tiks novērsts un Jelgavnieki un tās viesi varēs justies vēl drošāk pilsētā.
 • Uldis

  Uldis

  Pa šo tiltu esmu gājis un cerams iešu. Paldies arhitektiem, būvniekiem ka tādu skaistumu radījuši. Bet ja kādam bail iziet uz ielas bez spilvena nu tad jāsēž mājās. Jā protams ir kāda spraudziņa, un sīkais var iebāzt tur savu kāju. Bet varbūt vecāki sāks tomēr uzpasēt savas atvasītes. Vai mūrēsim visus caurumus ar ķieģeļiem un celtniecības putām.
 • Evita

  Evita

  Tas tilts jau cik gadus ir. Tikai tagAd pamanijāt ka tas ir ipaši nedroš.
  • Dienests

   Dienests

   Jā, šis tilts jau vairākus gadus atrodas starptautiskā meklēšanā.
 • Jelgavnieks.

  Jelgavnieks.

  Esmu pilngadīgs jaunietis kurš visu dzīvi dzīvojis Jelgavā, veljoprojām nesaprotu kādēļ šo tiltu uzbūvēja. Nekad pa viņu ejot nejūtos droši. Ziemā kad ir ledus/sniegs ja nepareizie apavi uzvilkti tad var pa viņu slīdēt lejā.
 • 13tā
 • Modestas Kazimieras Gružauskas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!