Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šobrīd vārnu skaits Jelgavā ir dubultojies – reāla vārnu apokalipse!”

Jelgavā ir reāla vārnu apokalipse!
LETA

“Cilvēki sūdzas par šo, bet Jelgavas pašvaldībai viss ir vienalga! Neviens neko nedara!

Vai tas ir normāli?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Krišs.

20 komentāri

20 komentāri

 • Ilze Vēze - Balode

  Ilze Vēze - Balode

  Kam un kā vārnas traucē?
  Šķiet, neko citu, par ko pasūdzēties, vairs izdomāt nevar, jāķeras klāt aplamībām. Jūtami, tuvojas pilnmēness...
 • Leo
 • Uldis
 • Ludmila Medvedjeva

  Ludmila Medvedjeva

  Priecājos, ka vismaz Jelgavā ir putni, jo pēc Jaungada salutēšanas esot gājuši bojā ne tikai savvaļas dzīvnieki un putni, bet pat mājas dzīvnieki. Vārnas gudri putni, saudzēsim tos.
  • Kristiāna Djačuka

   Kristiāna Djačuka

   Ludmila Medvedjeva Nu jau, nu jau! Kur tik drūma statistika pēc jaungada?
  • Ludmila Medvedjeva

   Ludmila Medvedjeva

   Kristiāna Djačuka
   Statistikas man nav. Esmu lasījusi neskaitāmus Latvijas iedzīvotāju komentārus pēc Jaungada svinībām. Praktiski visi vaimanāja, ka uguņošanas rezultātā iet bojā praktiski visa dzīvā radība, jo dabū sirdstrieku no trokšņa. Es te rakstu ar sarkasmu,jo neticu nevienam vārdam, bet tauta tā runā 😂. Un tauta plāno AIZLIEGT uguņošanu.
  • Kristiāna Djačuka

   Kristiāna Djačuka

   Ludmila Medvedjeva Man jau liekais tādiem stulbiem cilvēkiem jāaizliedz turēt dzīvniekus mājās, lai šiem dzīvniekiem nerastos šoks 🤭 Ir kadri kas iet salūtu skatīties ar suņiem utt!
 • Evija Barisa
  • Kristiāna Djačuka

   Kristiāna Djačuka

   Evija Barisa Tici man, paguli vasarā pie atvērta loga Jelgavas centrā. Ne tas vien besīs!
 • jelgavniece

  jelgavniece

  Ne velti jau gadiem pie Ģintermuižas tā slavenā zīme.
 • Jojo

  Jojo

  Ko tu sanitātam padarīsi. Kur netīrība, vaļēji konteineri, kaķu piebarotāji, atkritumu poligoni atvērti, ligzdas nejauc pat pilsētas centrā, savādāk pat nevar būt🤓 Tās ir sekas😉
 • Archa Archa

  Archa Archa

  Taņa Svirščevska Amanda Zepa Kaspars Arvīds Upenieks
  • Archa Archa
  • Irēna Mežale

   Irēna Mežale

   Super,vārnas,tie ir paši gudrākie dzivnieki,,vārnai var iemācīt to,ko dažš labs cilvēks nekā nevar,ļoti gudrs,inteliģents un tīrigs dzivnieks.Sargājiet vārnas.
 • Kovārnis

  Kovārnis

  Pilsētas iedzīvotāji paši vainīgi! Dzīvnieks vairojas tur, kur ir pieejama barības pārpilnība! Ja pilsētā būs tīra, nebūs arī vārnu!
 • Arnolds Liepa

  Arnolds Liepa

  Tak atpišas no vārnām dalbajobi :D Jums tur drīzāk nav dalbajobu apokalipse? Ko nabag putni Jums nodarījuši....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!