Sūdzību dēlis: Jautājums: cik tas izmaksā un, kāds tam ir mērķis? Mani bērni gadu no gada piedalās “Olimpiskajā dienā”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Jautājums: cik tas izmaksā un, kāds tam ir mērķis? Mani bērni gadu no gada piedalās “Olimpiskajā dienā”

“Sveiki, esmu trīs bērnu mamma, mani bērni gadu no gada piedalās “Olimpiskajā dienā”, kas tiek organizēta skolā, un par to esmu priecīga un tikai par. Tomēr, manuprāt, milzīga izšķērdība ir katru gadu, katram bērnam izsniegtie atribūti vai kā to nosaukt- papīra (augstas kvalitātes, apdrukātas) hanteles noteikti dabai nav draudzīgs šis papīrs…

Arī diploms tiek katram mazajam olimpietim par piedalīšanos?! Jautājums: cik tas izmaksā un, kāds tam ir mērķis?

Mans ieteikums, netērēt līdzekļus nevajadzīgiem papīriem, bet apmaksāt kaut 5 minūtes vingrošanu.”

Iesūtīja: Ieva

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Haha

  Haha

  Un, kad nedos nevienu piemiņas zīmi par piedalīšanos, atkal būs sūdzība no Ieviņas - "Mani bērni piedalās, bet par to pat diplomiņu nedod. Bērnam nekādas piemiņas no pasākuma!" :D
  Kas i ko? Apnīk katru gadu tos bukletiņus un lapeles vākt miskastē pa visu māju? :D Labāk uztaisi mapīti, kurā krāj bērna godalgas, nopelnus, diplomus utt un beidz pukstēt :)
 • .
  +5 +5 0

  .

  Mani vairāk fascinē, akcija "poga", nopērc maximā apzīmēto preci, par to tiek noziedota naudiņa ( nu vairs neatceros pat kur), bet nu viss ļoti jauki, skaisti. Tomēr pie kases iedot skaistu kastītē sapakotu piparkūku, labi saprotu, tur pašizmaksa kādi 4-6centi, bet nu labāk arī tos centus ziedotu konkrētajam mērķim.
 • Mamma
  +8 +2 -6

  Mamma

  Atkal kādai blondīnei nav ko darīt,kā ti kādu sūdzību nodrukāt😧😷😩

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl