Sūdzību dēlis: Jaunpils pašvaldība patvaļīgi nozāģē ceriņus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jaunpils novada pašvaldība patvaļīgi nozāģē privātā īpašumā ceriņus, iepriekš nebrīdinot ne mājās īpašnieci, ne tur dzīvojošos cilvēkus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Aiga.

Jaunpils pašvaldība patvaļīgi nozāģē ceriņus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
6 komentāri

6 komentāri

 • Valdis Skulte
 • Guntis Ruže
  • Kaspars Kokorevičs

   Kaspars Kokorevičs

   Guntis Ruže ja šitas bija dzirdèts sakarà arì ar koku izciršanu privàtajà mežà. Tà jau itkà ok, apsaimnieko ceļa apmales, tik jautàjums vai privàtajiem gar zemi iet ceļš, vai zemesgràmatà ir atrèķinàti tie 3 m vai arì nekistamà ìpašuma nodoklis jàmaksà par pilnj zemes platìbu vai atrèķina ceļa pàrvaldes pàrraudzìbà esošos 3m??? Varbùt kàdam kam ir ìpašums pie ceļa var iekomentèt, vnk màc ziņkàre. 😁
   • Ivans

    Ivans

    Pašvaldība patvarīgi tev ieplāno sarkano līniju pat nepaziņojot, zemesgrāmatā nepiereģistrē un neviens nodokli tev neatlaiž kamēr tu neizstāvi 10 rindas, saņem detālplānojumu, to ieraksti zemesgrāmatā utt...
 • Cemme

  Cemme

  Civillikums ļauj tev no valsts zemes pārkārties pār kaimiņa sētu un nolasīt ābolus, plūmes un ceriņus ja kaut viena lapiņa no koka karajas valsts zemē, tālāk redzams ka palikušais ceriņš arī tiks apzāģēts un drīz un likumīgi.
  Ceļam nav "robeža", tur ir tokai josla kura neko jaunu būvēt nevar.
 • Modestas Kazimieras Gružauskas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!