Sūdzību dēlis: Jaunolainē divus desmit gadus vecus bērnus izsēdina ārā no autobusa -9 grādu salā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Pagājušajā piektdienā autobusā Rīga-Olaine vadītājs starp pasažieriem autobusā uzņēma divas desmit gadus vecas meitenes. Viņas brauca no skolas, kas atrodas Jaunolainē. Meitenēm līdzi bija braukšanas kartītes, kuras viņas pie vadītāja aizmirsa nopīkstināt, lai dabūtu taloniņu. Viņš sāka braukt un pieturā starp Olaini un Jaunolaini izdzina viņas ārā,” sūdzas “Bez Tabu” skatītāja Anastasija.

Jaunolainē divus desmit gadus vecus bērnus izsēdina ārā no autobusa -9 grādu salā

“Viņš principiāli prasīja uzrādīt tieši taloniņu, nevis braukšanas kartīti. Ārā bija -9 grādu sals un stiprs vējš. Tas ir pretlikumīgi! Tagad pārvadātājs negrib dot mums tā vadītāja datus.”

90 komentāri

90 komentāri

 • agu

  agu

  Ari padomju laikos bija stulbi autobusu šoferi,nekas jau nav mainijies.Vai nu pasiem nav bernu,vai nu tiesam pasi butu kada meza mala jaizsedina,lai patup uz celma.
 • keita

  keita

  Kāpēc tās skuķenes nenopīkstināja kartītes? Tas bija viņu pienākums, māciet beidzot savus bērnus nevis vainojiet citus. Pašas vainīgas nevis vadītājs.
 • Es
 • gunta.

  gunta.

  Šoferi un netikai tiek tiranizēti no pilnīgi savā ziņā morāli neattīstītām pārbaudītājām .var taču uzskaitīt izņēmuma situācijas un agrāk veda kolhoza autobusi .ir likums un ir būtība
 • gunta.

  gunta.

  Vajadzētu saprast ka netradicionāla situācija nav likuma pārkāpums un.kaut kā birokrātiem tādas situācijas uzskaitīt ,jo citādi nesapratīs ka tauta kļūďās ,un kontralētājiem to saprast .
 • Violeta Solovjova

  Violeta Solovjova

  te tak ir viens sviests-VAKAR BIJA STASTS PAR SIGULDA-RIGA UN NEPANEMTU MAZU MEITENI===SODIEN JAU PAR OLAINI===CAKARE CILVEKIEM SMADZENES----KATRA SITUACIJA IR DAZADA=VIENS KAD NEPANEM MAZU MEITENI PIE SOSEJAS---PAVISAM CITS PAR IZSEDINATAM MEITENEM
 • Ramona Abolina

  Ramona Abolina

  Jocīgi liekas tas,ka tikai pēc brīža tika prasīts uzrādīt talonus....
 • Inga Terluka

  Inga Terluka

  Izsēdināja tikai tādēļ,jo taloninus nenopikstinaja?!?
  Pie -9grādiem! Ka vispār tad vecāki laiž bērnus uz skolu!? Turat viņus kkada siltum izolatorā! Visi bērni pie -9 vai - lielakiem iet,brauc uz skolu!!? Un 10g jau ir vecums,ka jasaprot,kad jaiekapj autobusā,ka ir jāsamaksā,vai nu janopikstina to talonu utt!!!?
 • Maris Zanders

  Maris Zanders

  Izaudziniet savus bērnus, pirms vienus laist uz sabiedrisko transportlīdzeki, pirms sāc sūdzēties beztabū ;) agrāk tādi autobusi nevedāja, daudzi staigāja daudzus KM uz skolu un no skolas pat pie -20 ;) memļaki nenosals... bet ja nemāk uzvesties sabiedrībā, un baidāties, ka nosals... tad iemāciet bērnus uzvesties!!!!
  • Iveta Bragina
  • Guntars Strujevics
  • Svetlana Mieze

   Svetlana Mieze

   es tevi pakart par šadiem vardiem tie ir tikai BERNI un berni vienmer jūtas brīvi JO NAV VĒCAKU KLAT to soferi tiesat un cietuma DRANKIS
   • keita

    keita

    Šoferis ņepričom, vainīgas ir skuķenes, vecākiem bija jāiemāca, ja ir tik stulbas, ka nejēz kartiņu nopīkstināt lai iet kājām , nākamreiz atcerēsies.
  • Reinis Avots

   Reinis Avots

   Svetlana Mieze - un kur tad ir problēma? Sakontaktē vecākus, vai pati noskaidro šofera personību. Ceļat kopā vai cel pati civilprasību. Vismaz pagaidām tādas tiesības ir mums katram. Pēc tam iepostē kā veicās vai neveicās. Domāju, ka būs pietiekami daudz lasīt gribētāju. Galvenais vajag rīkoties un nesēdēt ērtā dīvānā, ja liekas ka ir notikusi vai notiek kāda pasaules netaisnība!
  • Igors

   Igors

   Ar uzvedību bērneļiem no Pierīgas un īpaši Olaines apkārtnes tiešām ir problēmas. Tumšā laikā vispār dara vai ko grib. Tāpēc arī noveda vadītāju nervus līdz tādai situācijai.
  • keita

   keita

   Piekrītu, tagad tādus memļakus audzina. Baigais jau nu sals -9 grādi. Bērnus senči māciet, pienākumus pildīt nevis tikai tiesībiņas pieprasīt. Meitenes pašas vainīgas.
 • Gundega Jakubova

  Gundega Jakubova

  Nesaprotu --kāpēc pasazzieri ljāva tos bērnus izsēdināt--ko tagad --tikpat vainīgi kā shofers.
  • dace

   dace

   Neviens jau viņas neizsēdināja.Kādam taču ir jāsāk mācīt bērnus,kā jāuzvedas autobusā un ka biļete ir vai nu jāpērk vai nu kaut kas jāpīkstina.Tas jau būtu vecāku primārais uzdevums,bet vecākiem primārais ir skriet uz Bez Tabu.Tā taču vienkāršāk.Bērnu visatļautībai vairs nav robežu.Un tas mani ļoti sāk uztraukt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!