Sūdzību dēlis: Jaunolainē divus desmit gadus vecus bērnus izsēdina ārā no autobusa -9 grādu salā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

90 komentāri
Jaunolainē divus desmit gadus vecus bērnus izsēdina ārā no autobusa -9 grādu salā

“Labdien! Pagājušajā piektdienā autobusā Rīga-Olaine vadītājs starp pasažieriem autobusā uzņēma divas desmit gadus vecas meitenes. Viņas brauca no skolas, kas atrodas Jaunolainē. Meitenēm līdzi bija braukšanas kartītes, kuras viņas pie vadītāja aizmirsa nopīkstināt, lai dabūtu taloniņu. Viņš sāka braukt un pieturā starp Olaini un Jaunolaini izdzina viņas ārā,” sūdzas “Bez Tabu” skatītāja Anastasija.

“Viņš principiāli prasīja uzrādīt tieši taloniņu, nevis braukšanas kartīti. Ārā bija -9 grādu sals un stiprs vējš. Tas ir pretlikumīgi! Tagad pārvadātājs negrib dot mums tā vadītāja datus.”