Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

75 komentāri
Jaunajā stacionāra “Gaiļezers” poliklīnikā pastāv divas rindas: latviešu un krievu!

“Labdien! Jaunajā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” daudzprofilu poliklīnikā pastāv divas rindas: latviešu un krievu.

Tā kā esmu latvietis un krieviski runājošs, nesaprotu kādu taustiņu nospiest. Varbūt varat dot padomu!”

Iesūtīja: Edgars

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Antra Meike
  +34 +33 -1

  Antra Meike

  Ja jau mums ir tik liberāla attieksme, tad kāpēc nav lietuviešu, igauņu un baltkrievu valodas pogas? Lai jau ir visi kaimiņi iekļauti.
 • Gunta Brikmane
  +32 +29 -3

  Gunta Brikmane

  Pie krieviskās pogas būs garāka rinda, jo daudzi krievieši valsts valodā ne bū, ne bē.
 • Zirgs
  +19 +19 0

  Zirgs

  Šādi brīnumi tikai Latvijā var būt. Ne Igaunijā ne Lietuvā ko tādu neredzēsiet. Izdabājam un tad brīnamies, nez ko šie pa 25 gadiem nav iemācījušies pat viselementārākos vārdus un nemaz negrib runāt latviski.
  Igaunijā pat pārdevējas, piemēram Tartu, krieviski nemaz nesaprot, var angliski, var somiski, bet ne krieviski.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl