Sūdzību dēlis: Jaunais likums lielveikalos – divi metri netiek ievēroti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jaunais likums lielveikalos!”

Jaunais likums lielveikalos – divi metri netiek ievēroti!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Visi gaida ārā savu rindu, kad atbrīvosies groziņi. Ārā auksti, visi cilvēki stāv priekštelpā – divi metri netiek ievēroti. Kārtējais murgs notiek! Durvis konstanti virinās, darbinieki strādā ziemas jakās,” novērojusi pircēja.

5 komentāri

5 komentāri

 • Pasažiere

  Pasažiere

  Vilcienos, kuros sēž viens otram pretī, pat ceļgali saskaras. Kādi 2m?
 • Pipars
  +13 +13 0

  Pipars

  Valdība ir jocīga jo sabiedriskajā transportā ir jābūt tikai no 5 līdz 10 cilvēkiem jo kvadratūra neatbilst
 • Es

  Es

  Baidies nelien ārā no mājas,beidziet sūdzēties ,ļaujiet cilvēkiem normāli dzīvot,paši visur bāžas un tad čīkst,kas par debilu tautu
 • Oma

  Oma

  Bet rokas pašiem jādeficē ka jus to nesaprotat velciet cimdus vienreizejos ko velak novelciet beidziet činkstēt
 • Pircēja

  Pircēja

  Visu šo laiku esmu ieskrējusi veikalā, ātri nopirkusi nepieciešamo bez liekas drūzmēšanās, tagad es, stāvot ciešā rindā, sarunājoties ar rindas biedriem, apspriežot visas aktualitātes, tiešām esmu drošībā, tad vēl man iedod ratiņus ar siltu rokturi .....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!