Sūdzību dēlis: Jau vairākus mēnešus, drukājot čekus, tiek norauta labā mala!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vienības gatves 113, “Kurši” veikalā jau vairākus mēnešus, drukājot čekus, tiek norauta labā mala.”

Jau vairākus mēnešus, drukājot čekus, tiek norauta labā mala!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tāpēc nevar redzēt visu informāciju, piemēram, pēdējo šasijas numura ciparu. Līdz ar to nevaru čeku reģistrēt Čeku loterijai.

Saņemot pirmo tādu čeku augustā, domāju, ka kļūda, bet septembrī joprojām ir šī problēma. Varbūt nevēlas, lai reģistrē čekus?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dace.

11 komentāri

11 komentāri

 • Feja

  Feja

  Tā grēko jaunie kases aparāti,ko piespieda ieviest valdība,piedevām visi un visiem,atpaliek arī pulkstenis
 • Baiba

  Baiba

  Omg tas vnk steigas dēļ čeku lentu nepareizi iemet aparaataa. Jēziņ. Tas tīri neuzmaniiba no kasiera puses. Ja ieliek pa vidu ta abas malas būtu vienādas.
 • Arnis Novickis
 • Anda Nābuzda

  Anda Nābuzda

  Nu šaubos,ka tāds uzņēmums nebūtu pamanijis...te vairāk pēc nomelnošanas izklausās un ar šķērēm apgriezta čeka...
 • stulbā dace
 • Ieva Baumane Ex Tomeiere
 • Patricia Greidane

  Patricia Greidane

  Parunāt turpat uz vietas Kuršos, protams, nav iespējams. Sākumā obligāti jāraksta sūdzību dēlim...
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Patricia Greidane
   Nu, bet kādam tak ir jābaro to Dēli ar šīm visām sencionālām ziņām un šokējošām sūdzībām, lai cilvēki ieskatītos mājaslapā un redzētu visas izlecošās reklāmas, par kurām Dēļa redakcija saņem naudiņu. 😮💰😂
 • Kristina Liepa

  Kristina Liepa

  Ingrīda Būcena man interesē cik tālu cilvēki sudzesies😂😂😂😂jau smiekli paliek
 • Ingrīda Būcena

  Ingrīda Būcena

  Kristina Liepa nav ko smieties,labajā malā ir cenas,ja cilvěkam ar šiem čekiem jāatskaitās,var rasties lielas problěmas.
 • Aija

  Aija

  Arī TOP veikalos tas pats, jau mēnešiem nevar redzēt datumam pirmo ciparu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!