Sūdzību dēlis: Jau trīs nedēļas neizved plastmasas savākšanas konteineru!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Jau trīs nedēļas neizved plastmasas savākšanas konteineru!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pie ēkas Biķernieku ielā 102, jau trīs nedēļas neizved plastmasas savākšanas konteineru “Zaļais punkts”! Tas vairāk izskatās pēc kārtējā ķeksīša!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilmārs.

SIA ”Eco Baltia vide” sniedz savu komentāru par saņemto sūdzību.

SIA ”Eco Baltia vide”

SIA ”Eco Baltia vide”, atbilstoši grafikam un paredzamajam atkritumu apjomam, publiski pieejamo šķiroto atkritumu konteineru tukšošanu pie ēkas Biķernieku ielā 102, Rīgā, nodrošina vismaz vienu reizi nedēļā. Ņemot vērā to, ka šīs tvertnes tiek tukšotas, izmantojot speciālu tehniku ar pacēlāju, ir īpaši svarīgi, ka tām iespējams piekļūt specializētajam transportam. Tomēr pēdējo nedēļu laikā tvertnes aizšķērso iedzīvotāju novietotie transporta līdzekļi, tādējādi liedzot konteineru tukšošanu.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un novietot savas automašīnas tā, lai tās neaizšķērsotu atkritumu konteinerus, kā arī iebraucamās teritorijas līdz tiem.