Sūdzību dēlis: Jau otro reizi pasūtu pudelīti zīdainim, bet atnāk ne tāda, kā norādīts bildē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu apjukusi! Jau otro reizi pēc kārtas pasūtu “Philips Avent” pudelīti zīdainim, bet abas reizes atnāca ne tādas, kā norādītas bildē!”

Jau otro reizi pasūtu pudelīti zīdainim, bet atnāk ne tāda, kā norādīts bildē!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Knupis ir savādāks, man tas neder, jo zīdainis ar tādu knupi aizrijas, jo par strauji saēdās. Vai tas ir normāli?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kitija.

13 komentāri

13 komentāri

 • Ева Моника Коноре

  Ева Моника Коноре

  Tad aizej uz veikalu un nopērc, kādu vajag, nevis no ali pasūti 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

  Man jau neērti paliek, cik tiešām Latvijā tik daudz s....u cilvēku.
  • Agrita Gurjeva

   Agrita Gurjeva

   Zinu šo meiteni personīgi, un varu apgalvot, ka tik mazā ciemā šādas preces nepārdod, līdz pilsētai ir tālu, un ne 100% ka arī tur būs tādas, kā vajag šai meitenei.. Jūs dēļ pudelītes būtu gatava braukt 50km, un iespējams saprast, ka tur arī nav? Vai pasūtīt internetveikalā kur norādīts ka uz pudelītes ir tieši šāds knupis? Kāpēc riet uz otru, ja nezināt situāciju? Neviens nelika lasīt šo rakstu , internets ir pārbāzts ar lieku informāciju, tas Jūs arī traucē?
 • Liene Zirne

  Liene Zirne

  Reāli smiekli nāk un raudāt gribas par tiem idiotiskajiem tumsonjām kas te sūdzās! Cilvēki attopieties! 🤦
 • Elīna Keiva

  Elīna Keiva

  Cilvēki ir tik tizli, ir šeit kādreiz ievietota nopietna sūdzība? Skatos te tikai pieauguši cilvēki kā bērni par visadiem sū**** čīkst.
  • Kitija

   Kitija

   Jums varbūt tas ir sūds bet ne man. Man mazais kad aizrijas jo knupis ir pārāk mīksts tas neliekas ka ta tas ir nekas, bezatbildīgiem var būt ir vienalga. Un sūdzība vairak tika likta tādēļ lai citām mammam ta nesanak. Jūsu komentārs ir galīgi nevietā.
 • Karīna Veise

  Karīna Veise

  Tieši tā.. Katram vecumam savs knupis (maināms)😩😩😩
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Šis ir tumsonības kalngals, goda vārds! Nav katru reizi jāsūta jauna pudelīte - tie knupji ir maināmi!!! Lai uzrakstītu sūdzību - tam laiks un prāts pietiek, bet uz veikalu aiziet un nopirkt vajadzīgo knupi, to gan nevar.
 • Zīdainis

  Zīdainis

  Philips avent ir strebjamā plūsmas regulējošs mazgājams vārsts zem gumijas knupja, protams ja gādīgā māmiņa to izmantoja ka nagu lakas burciņas paliktni tad bēbis rīstīsies ne tikai no acetona elopšanas....
 • Hm

  Hm

  Fui vismaz nagus būtu sakopusi pirms publicē bildi ar šķībi uzlakotiem, pārkrāsotiem nagiem, un aizgājusi uz veikalu nopirkt bērnam pudeli, nevis savu stulbumu un nekārtību publiski izrādījusi. Kauns tādai sievietei!
  • Kitij

   Kitij

   Te ne par nagiem iet runa. Unn nekārtību kur redzi? Es dzīvoju laukos ņemos pa mājām un nav laika visu laiku uzturēt nagus kārtībā. Kauns būtu sievietei kurai nagi ir kārtībā un mājās nedara neko tik staigā uz saloniem, es tā vietā lai aizietu nagus sapucēt labāk izmazgāju visas četras izstabas (kurām ir koka grīda nevis lamināts vai kas cits) un tas ir jādara gandrīz katru dienu. Bet kas to nesaprot, nesapratīs nekad.👌
 • Gudrītis

  Gudrītis

  Vienkāršāk būtu aizietvuz veikalu un dzīvē nopirkt ne sūdzēties kad kaut kas atšķiras bildē! Bildēs vienmēr viss izskatās savādāk
  • kitija

   kitija

   Jā tikai bija problēma ka pudelīte ko man vajadzeja nebija ne aptiekā ne maximā nedz rimi. Visi komentē itkā zinātu situācīju.😑
 • Vista

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!