Sūdzību dēlis: Jau kuro reizi manus sludinājumus un profilu izdzēš!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau kuru reizi mēģinu likt sludinājumus portālā ss.com, kuri maksā 8.00 eiro, bet pēc kāda brīža sludinājums un profils tiek dzēsts bez attaisnojoša iemesla.”

Jau kuro reizi manus sludinājumus un profilu izdzēš!

“Es varu iedomāties, cik cilvēku viņi tā krāpj. Un nekādu kontaktu ar viņiem nav, izņemot e-pastu uz kuru viņi nekad neatbild.

Kas tā par publisko krāpšanu? Vai ir kādi varianti, lai to varētu izbeigt?

Saprotu, ka summa ir jocīga, bet ja katru reizi no cilvēkiem viņi tā saņem naudu un bloķē profilu, interesanti sanāk,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Timurs.

6 komentāri

6 komentāri

 • Dmitrijs

  Dmitrijs

  Pat nevaru iedomāties, cik ss samaksājis vid amatpersonām, lai ”nomediātu domstarpības”. Par sludinājumu dzēšanu: vairākkārt raxtīju gan epastus, gan vēstules. Vnk uzliek mīksto...
 • Mārtiņš Šneiders
 • DM Mur
 • Es arī nevaru

  Es arī nevaru

  Piereğistrēties, jo mans 14!!! gadus manā lietošanā esošais telefona numurs jau ir reğistrēts!!! Ibiomā!!!
 • divaini

  divaini

  Vērtēšanas sistēma tur visai dīvaina, tirgoju auto rezerves daļām. Man viņu izdzēsa dēļ nepareizas sadaļas, okey mana vaina. Bet tur pat sadaļā citiem neviens nedzēsa sludinājumu ar rezerves daļām paredzētu auto. Nekādas alternatīvas jau nav, facebook grupas un tas ar viss, ja tiešām grib pārdot tad jāsakož zobi un jāliek iekš ss.lv
 • Ilmis
  +14 +14 0

  Ilmis

  Vienīgais veids kā šo beigt, ir sākt lietot citus sludinājumu portālus, kuri ir par brīvu un daudzkārt ērtāki. Jo vairāk cilvēku to sāks darīt, jo efektīvākt tas būs.
  Pašlaik ss.com ir kā monopols mūsu valstī :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!