Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Es esmu viens no pastāvīgajiem “Circle K” klientiem gan naktī, gan dienā. Šobrīd ir konkrēti runa par Pērnavas ielas 7, “Circle K”.”

Jāstrādā ārā, kad temperatūra ir knapi +5 grādi!
LETA

“Pašlaik tur notiek remontdarbi, bet, lai gūtu pelņu, viņi izdomājuši, ka jaunieši, kas strādā šajā uzņēmumā, strādās laukā!

Nekas slikts – svaigs gaiss, bet vai tiešām arī naktī, kad gaisa temperatūra knapi ir +5 grādi? Nešķiet normāli, ka bērni tur stāv un drebinās. Vai tiešām nevar izdomāt ko labāku?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā klients.

32 komentāri

32 komentāri

 • Toms Gribovskis
 • Mārtiņš Blūms
 • Jānis Loč
 • Harald Bauce
 • Laura Hoiere

  Laura Hoiere

  Vienkārši šis uzņēmums jau sen nedomā par saviem darbiniekiem bet gan tikai par peļņu.
 • Žanete Berķe

  Žanete Berķe

  Jūs drusku jaucat lietas būtību....ir ļoti liela starpība vai tu stāvi uz vietas vai kusties ( sētnieks, mežstrādnieks) un vai tu strādā dienā vai naktī! Aizbraucat, paskataties un tad komentējat!.
 • Smieklīga tauta

  Smieklīga tauta

  Jūs, cilvēki esat smieklīgi. Runa iet par to, ka darbiniekiem ir jāatrodas laukā remontdarbu DĒĻ! Un tie, kas strādā ārā - 15 un - 30 - - - Nu sūdīgi Jums, ka nevar atrast darbu normālos apstākļos. Un tie gudrie runātāji, kam vīri strādā ziemā laukā.. Nu ziniet, izvelciet savas pakaļas laukā no biroja, istabas, vismaz - 10 un tad parunāsim. Tipiski latviešu komentāri.
 • Lasma Pinkus
 • Andis Veinbergs
 • Žana Jekimova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!