Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

18 komentāri
Jāiesmej – mandarīni tik dārgi, jo to sastāvā gaļiņa… Grobiņas veikalā “Top!”

“Labdien! Grobiņā, Lielajā ielā, “TOP!” veikalā vakarā pēc skolas par pēdējo naudiņu nopirku it kā nebojātus mandarīnus un, protams, čeku nepaņēmu.

Diemžēl, nomizojot mandarīnus, ieraudzītais mani nošokēja. Bija jau par vēlu, lai aiznestu mandarīnus atpakaļ uz veikalu.

Jāiesmej- mandarīni tik dārgi, jo to sastāvā gaļiņa… Ilgi nepirkšu mandarīnus! Pretīgākais, ka pustumsā dažas daivas paspēju norīt.”

Iesūtīja: Anete

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Adrianna Kalniņa
  +5 +5 0

  Adrianna Kalniņa

  Svetlanka Pushkarjova var redzēt Jūsu " izgītotības " līmeni ! Man paties prieks par Jums !
 • Vadims Kislovs
  +5 +5 0

  Vadims Kislovs

  vnk iesaku braukt uz Klaipēdas '' Lidl '' kur jebkuras preces ir par 40% lētākas , kvalitātē labākas un beidziet beidzot barot tos lielveikalu tīklus Latvijā jo to negausība ir nepanesama vairs un tepat blakus ir tiešām cenu ziņā adekvāts veikals
 • Adrianna Kalniņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl