Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz jauno “Old Spice” reklāmu! Neesmu no tiem jūtīgākajiem, bet “Old Spice” reklāma man liek riebumā novērsties! Kas tas par tekstu ”vīrietis vīrietī…”?!

Ja pirms tam “Old Spice” bija mans produkts, tad pēc šīs reklāmas man nav labākās asociācijas!

Es saprotu, ka radošais gars reklāmas speciālistam lido ar īpašiem spārniem, tāpat kā šīs reklāmas redaktoram, bet TV skatās arī citi.

Ja pirms tam “Old Spice” bija mans produkts, tad pēc šīs reklāmas man nav labākās asociācijas!

Iesūtīja: Kaspars

40 komentāri

40 komentāri

 • Kaspars (autors)

  Kaspars (autors)

  Es brīnos par Jums, ļaudis! Es par jūsu komentāriem un Old Spice aktualitāti pat nenojautu līdz ieraudzīju Bez tabu, ka šī mana “sāpe” tiek ierindota topā starp aktuālajām
  sāpēm! Atslābstiet un pamasējiet auss ļipiņas!
 • Sveta Silakalne
 • Elita Kalniņa
 • Sanita Stuģe

  Sanita Stuģe

  Noskatoties reklāmu angļu valodā beigās bija rakstīts - Smaržo kā vīrietis, vīrieti! Problēma ir mūsu tulkojumā 😄
 • Roberts

  Roberts

  Smieklīgi..reklāmas sauklis ir “...smaržo kā vīrietis, vīrieti!” Kādam laikam jāieklausās reklāmas tekstā! 😂
 • Ina Tumpele

  Ina Tumpele

  Teikšu godīgi ka man ari šis firmas reklāmas šķiet vienkārši stulbas. Un tapec ari interese par šiem produktiem nekāda.
 • Ligita Silova
 • Krista Prenclava
 • Eliina Ivanova
 • Vineta Kukle

  Vineta Kukle

  Reklāma ir vienkārši pretīga!!Noskatoties,domāju_vai tiešām kāds pērk šo produktu?Cik,,gudram,,jābūt,lai kaut ko tādu izdomātu??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!