Sūdzību dēlis: Ja pirms tam “Old Spice” bija mans produkts, tad pēc šīs reklāmas man nav labākās asociācijas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

40 komentāri
Ja pirms tam “Old Spice” bija mans produkts, tad pēc šīs reklāmas man nav labākās asociācijas!

“Labdien! Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz jauno “Old Spice” reklāmu! Neesmu no tiem jūtīgākajiem, bet “Old Spice” reklāma man liek riebumā novērsties! Kas tas par tekstu ”vīrietis vīrietī…”?!

Es saprotu, ka radošais gars reklāmas speciālistam lido ar īpašiem spārniem, tāpat kā šīs reklāmas redaktoram, bet TV skatās arī citi.

Ja pirms tam “Old Spice” bija mans produkts, tad pēc šīs reklāmas man nav labākās asociācijas!

Iesūtīja: Kaspars

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arnolds Liepa
  +26 +19 -7

  Arnolds Liepa

  Nepatīk reklāma, neskaties. Iesaku ar savu paranoju vērsties pie psihologa. Izvēlies produktu kvalitātes dēļ, ne reklāmas.
 • Man čista zb jau
  +15 +12 -3

  Man čista zb jau

  Haha cik debilam.jabut lai pa to sudzetos? Tak.neperc to "old spice" patiesham aizej pie "psihologa" shita trigeroties del reklamas vien or jabut daudz laika dzive vai pieverstu tadiem sudiem uzmanibu :D
 • Santa Jankovska
  +5 +5 0

  Santa Jankovska

  Es nemaz nebiju neko tamlīdzīgu saklausījusi 😂
  Laikam cilvēkam daudz brīva laika un to vien dara kā skatās reklāmas, raksta uz sūdzību dēli un riebumā novēršas 😂😂😂😂
  P.s. es saklausīju - "Esi vīrietis, vīrieti!"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl