Sūdzību dēlis: Ja noteikts, ka sabiedriskajā transportā jālieto sejas maskas, vai uz Cēsīm tas neattiecas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ja valstī noteikts, ka sabiedriskajā transportā jālieto sejas maskas, vai uz Cēsīm tas neattiecas?”

Ja noteikts, ka sabiedriskajā transportā jālieto sejas maskas, vai uz Cēsīm tas neattiecas?
PIXABAY

“Īpaši 11. un 13. autobusa maršrutu šoferi ielaiž pasažierus bez sejas maskām, vēl aicinot tās noņemt, jo viņam tas neesot vajadzīgs. Vai tiešām katram savi likumi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Cēsu iedzīvotājs.

193 komentāri

193 komentāri

 • Selga Preimane

  Selga Preimane

  Kārtīgs šoferis. Maskas smacē cilvēkus
  Pati šodien ar masku Maksimā gandrīz noģību🙄
 • Arvīds Dzērve

  Arvīds Dzērve

  Raksta autors un stukačš, abi deģenerāti. Kauns! Kā var vispar kaut ko tik "zemu" publicēt. Varbūt tagad ieliekat, ka topa veikālā 2m distances vietā, kāds ir stāvējis 1.80m. stulbums pēdējākais, tā vajag kaut ko publicēt, ka tik ir kaut kas, kas dos skatījumus, pofig kas. Ej pameklē kurš benčikus misenei garām aizmet.
 • Mareks

  Mareks

  Tak staigā savu masku. Liekc kau 10 paja*. Liec mieru parejaijeim normāli domājošajiem cilvēkiem kuri saprot šo farsu un netaisās bojāt savu veselību ar tām maskām.
 • M.

  M.

  Tak staigā savu masku. Liekc kau 10 paja*. Liec mieru parejaijeim normāli domājošajiem cilvēkiem kuri saprot šo farsu un netaisās bojāt savu veselību ar tām maskām.
 • Ilze Sila
 • Andris Jaskovskis

  Andris Jaskovskis

  Labi ka mums ir tauta kura vēl nav nozombēta un nav uz ceļiem nolikta
 • Juris

  Juris

  Nu nau tacu tas virus ti briesmigs ka vinu taisa bet ekanomiku grauj labi
 • Pavļiks Morozovs
 • Jānis Grīnbergs

  Jānis Grīnbergs

  Neviens jau varbūt arī neiebilstu to lupatu valkāt, ja zinātniski būtu pierādīts tās derīgums pret vīrusu. Taču tāda vienkārši nav un pavēlēt tās nēsāt piespiedu kārtā ir klajs terorisms, nevis aizsardzība no vīrusa. Lūk tā tas patreiz izskatās!
 • Gatis Eltermanis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!