Sūdzību dēlis: Ja noteikts, ka sabiedriskajā transportā jālieto sejas maskas, vai uz Cēsīm tas neattiecas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ja valstī noteikts, ka sabiedriskajā transportā jālieto sejas maskas, vai uz Cēsīm tas neattiecas?”

Ja noteikts, ka sabiedriskajā transportā jālieto sejas maskas, vai uz Cēsīm tas neattiecas?
PIXABAY

“Īpaši 11. un 13. autobusa maršrutu šoferi ielaiž pasažierus bez sejas maskām, vēl aicinot tās noņemt, jo viņam tas neesot vajadzīgs. Vai tiešām katram savi likumi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Cēsu iedzīvotājs.

193 komentāri

193 komentāri

 • Juris Stalažs

  Juris Stalažs

  Vivita Lakse tā rekkāma ir debīla, ja neslēdz robežas un vazājas pa pasauli !!!
 • Asja Elske
 • Liene V

  Liene V

  Priekš kam tas maskas ko jūs pielienat visiem.Ja Esat slimi tad nēsājat maskas Es esmu vesela.
 • Sergejs Sokolovs
 • Jānis Martinsons
 • Kristaps Fogelis
 • Ilja Tolaronoks

  Ilja Tolaronoks

  Var redzēt, ka šoferis domā ar galvu, bet valdība ar pakaļu...
 • Vaskins

  Vaskins

  Ja nīdētājiem ir maskas, tad viss kārtībā - nav ko piņņāt, esat taču pasargāti. Un vispār - ārkārtas stāvoklis nav izsludināts, līdz ar to kaut kāda 'amerikāņu pseidolatvieša & co' lēmumi ir tikpat saistoši kā maskačkas bomžu paziņojumi, ka attiecīgās miskastes ir viņu valdījumā.
  Protams, jaunnedēļ MK ieviesīs izmaiņas - noteiks, ka masku nevalkāšana būs administratīvi sodāma rīcība. Vienvārdsakot, drīz būsim spiesti tas valkāt visu atlikušo mūžu, jo šis kroņa vīruss pēc uzvedības tikpat neatlaidīgs (lasīt - ikdienišķs) kā herpess. Pašsaprotami, ka herpess ir mums visiem. Tad izdariet jo..s secinājumus.
 • Aris Cernajs

  Aris Cernajs

  Cesis jau nav Latvija,cik zinu pedejos 30 gadus Latvija sakas un beidzas Riga....
 • Anonīms

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!