Sūdzību dēlis: Iztērēta nauda un šoks! Botāniskā dārza sargs nelaiž iekšā cilvēkus, jo tur notiek privāts pasākums!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Iztērēta nauda un šoks! Botāniskā dārza sargs nelaiž iekšā cilvēkus, jo tur notiek privāts pasākums!
Zane Bitere / LETA

“Labdien! Šodien nācās piedzīvot vilšanos, atbraucot pēcpusdienā uz Rīgas Botānisko dārzu un konstatējot, ka sargs bez jebkādām atpazīstamības zīmēm nelaiž iekšā cilvēkus, jo tur visu dienu notiek privāts pasākums! Neilgā laika posmā, kamēr biju tur, cilvēki nāca ik minūti un vairāki bija atbraukuši no citām pilsētām apskatīties rododendrus.

Sargs neļāva sazināties ar nevienu dārza pārstāvi, sakot, ka neviena nav un ir tikai viņa apsardzes firma “Bask”. Māja lapā pie darba laika un Facebook.com lapā informācijas par slēgtu botānisko dārzu nebija līdz pat 12.00 dienā.

Toties pēc sarīkotās skaidrošanās ar sargu pēc 16.30 parādījās informācija “botanika.lv” ar lieliem burtiem!

Sabiedrības jautājums ir šāds: vai šādi privātie pasākumi ir atļauti bez pienācīgā brīdinājuma un vispār pēc būtības pēc likumā VALSTS īpašumā esošos un plaši apmeklētos sabiedriskos dārzos, muzejos?

Cilvēki bija šokā un turklāt iztērēja naudu braucot speciāli uz Botānisko dārzu.”

Iesūtīja: Valdis

Foto: tā izskatās Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā