Sūdzību dēlis: Izskatās, ka Talsos šogad zāli nepļaus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Izskatās, ka šogad Talsos zāli nepļaus.”

Izskatās, ka Talsos šogad zāli nepļaus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jau cik reizes ir zvanīts un jautāts, kad tiks izdarīts, bet vēl joprojām nav izdarīts. Sola šodien vai rīt, bet nu jau divas nedēļas un ne kā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Inga.

7 komentāri

7 komentāri

 • Tā bij.

  Tā bij.

  Novada avīzē, tak bija rakstīts, ka plānots ietaupīt naudu, nepļaujot mazsvarīgus objektus. :D
 • Gghh
 • Inta

  Inta

  Dendrologiskais parks aizaudzis, Jaunie kapi aizaugusi....ta nav bijis nekad...
  Nav neka...
 • ...

  ...

  Talsu vēstīs bija rakstīts, ka uzvarējis kaut kāds uzņēmums, bet cits uzņēmums pārsūdzējis uzvaru un līdz ar to atcelts uzvarējušā uzņēmuma darbs. Tagad, lai atkal jaunu iepirkuma konkursu uztaisītu ir vajadzīgs liels laiks. Tātad zāles paliks nepļauta
 • J.B
 • Erķevica Santa

  Erķevica Santa

  Beigās varēs siena talkas taisīt un ar traktoriem pļaut,jo tik gara zāle jau būs..🤦‍♀️
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Tur tai pagasta māja nav laika iztaisīt konkursu kurš nu drīkstēs pļaut kaut ko šogad. Viņiem japeras savā starpā. 😂🤭

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!