Sūdzību dēlis: Izskatās, ka skola nevēlas zaudēt dāvanas, tāpēc strauji organizē 9. klašu izlaidumu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kas notiek ar 9. klašu izlaidumiem, kas pēkšņi straujiem tempiem tiek organizēti?”

Izskatās, ka skola nevēlas zaudēt dāvanas, tāpēc strauji organizē 9. klašu izlaidumu!
LV portāls

“Izskatās, ka skola ļoti nevēlas zaudēt savas dāvanas, un tas pats par skolotājiem, jo, kā katru gadu, Ventspils skolās runājam tikai par naudas vākšanu un neko citu!

Kā citas skolas šo lietu atrisina? Kā rīkos izlaidumus citās Latvijas pilsētās?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Liega.

9 komentāri

9 komentāri

 • ija

  ija

  Kā tad sportistiem 2000 aploksnē katru mēnesi. Mūziķiem par pāris stundām 1000. Un visi bez nodokļu maksāšanas. Bet skolotājs, kurš visu 40 gadus-visu mūžu maksājis nodokļus un uzturējis bļāvējus,saņem 400 eiro pensiju?????!!!! Piekrītu, ka vajag tikai kaut ko piemiņai.
 • Māte

  Māte

  Nekas nav mainījies! Dēls beidza bērnudārzu pirms 13 gadiem un vecākiem bija jānopērk grupiņai jauns grīdas segums (paklājveidīgs). Skumji, ka tas tika pieprasīts! Arī vēlāk, beidzot 6.klasi, skolotājai tika pasniegts portatīvais dators. 9.klasi un 12.klasi beidzot, dārgo dāvanu ēra beidzās, jo skolnieki paši domāja kā apsveikt skolotājus. Tās bija nedārgas piemiņas dāvanas un ziedi.
  • skolotāja - māte

   skolotāja - māte

   Nestrādāju skolā, kurā mācījās mana meita, bet šķiet, ka tā "dāvanu mode" ir gājusi mazumā pēc 2009. gada krīzes. Mana meita beidza 9. klasi 2008. gadā un audzinātāja bija izteikusies vienai citai mātei, kas skolotāja tajā pašā skolā, ka grib ārzemju ceļojumu, un mums bija jāmaksā katram 15 lati. Vidusskolas gados bija gandrīz tā pati klase un tā pati audzinātāja, bet neviens vecāks negribēja uzņemties dāvanas pirkšanu, beidzot uzņēmos es - teicu, dodiet tik, cik katrs grib un tad arī sameta pa 1 - 3 latiem (vai eiro, kā tur bija), un nopirkām dāvanu karti par 30 naudiņām un puķes. Nu tas jau samērīgi.
   • skolēns

    skolēns

    Tā nav mode, bet gan sistemātiska korupcija un nodokļu nemaksāšana.
 • Ome.

  Ome.

  Ziniet, varu pat piekrist par,,dàvanu,,.
  Tikai ja nedrìkst piedalìties pat vecàki....tad
  SKOLA ...variet to ,,izlaidumu,,....ziniet kur.
  Es noteikti pierunàtu savu skolènu uz ,,izlaidumu,,neiet.
  Ja var 50 cilvèku but dievnamà,25 000 cilvèku
  pie Uzvaras pieminekĺja un màtes dienà, lieldienàs un 4 .maijà nekur...nu tad labàk nekur neiet.
 • mamma

  mamma

  šoreiz piekritīšu sūdzības autorei. Bērnudārzos notiek tas pats...diezgan nekautrīgi tiek atgādināts, ka dāvana bērnudārzam IR jāsarūpē....un nevajagot aizmirst pirmās grupiņas skolotājas un mūzikas skolotāju un.....
 • skolotāja

  skolotāja

  Nestrādāju Ventspilī, bet esmu tur dzimusi, augusi, skolu beigusi... Un tomēr - sūdzība izklausās neadevāta. Strādāju Rīgā, mūsu skolā arī tiks organizēts 9. klases izlaidums, bet ne jau dēļ dāvanām. Tas taču ir notikums gan skolēniem, gan vecākiem. (Ja sūdzības autore tik pa dāvanām domā - tās tieši varētu arī pasniegt bez izlaiduma, naudu savācot attālināti...) . Protams, vēl tiek spriests par izlaiduma norises formu, atkarībā no epidemiologu secinājumiem pēc 9. jūnija, bet fakts kā tāds - tas ir pirmais nozīmīgais izlaidums (neskaitot bērnudārzu un 4. klasi) tieši skolēniem, un lai vai kādā formātā, skola rūpējas par to, lai tas būtu neaizmirstams notikums audzēkņiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!