Sūdzību dēlis: Izlikts paziņojums, ka veikalā nepieņem 100, 200 un 500 eiro banknotes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Apmeklējot veikalu “Mego”, Slokā, Ventspils šosejā 32, saskāros ar visai interesantu paziņojumu.”

Izlikts paziņojums, ka veikalā nepieņem 100, 200 un 500 eiro banknotes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Uz dzeltena papīra pie kasēm izlikts paziņojums, ka nepieņem 100, 200 un 500 eiro banknotes. Protams, palika interesanti, kādi gan ir šie tehniskie iemesli?

Pieejot pie kasieres, uzjautāju, kāpēc nepieņem šis banknotes. Pārdevēja izskatījās apjukusi, paprasīja, vai paziņojumi noņemti. Īsti pat nezināja, kur meklēt. Beigās pateica, ka nedrīkst pieņemt jaunās banknotes. Tas, protams, paziņojumā nav minēts. Vai tas ir godīgi pret patērētāju?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dace.

4 komentāri

4 komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!